На більшій частині Закарпаття 26 квітня очікуються дощі та нічні заморозки

На більшій частині Закарпаття 26 квітня очікуються дощі та нічні заморозки

На більшій частині Закарпаття 26 квітня очікуються дощі та нічні заморозки
Фото: Unsplash/Erik Witsoe

Дощі та нічні заморозки очікуються на більшій частині Закарпаття 26 квітня. Розповів синоптик Закарпатського гідрометцентру Руслан Озимко. Денна температура повітря на 27-28 квітня — до 15 градусів тепла, на високогір’ї — до 7 градусів тепла. Також в горах утримується сніговий покрив, через що оголошено лавинну небезпеку.

"Уже починаючи з 27-28 квітня до нас прийде холодне повітря. Заморозки очікуються від 0 до 5 градусів морозу як у повітрі, так і на ґрунті. Починаючи з 29 квітня температури будуть вночі підвищуватися, ми очікуємо діапазон від 2 до 7 градусів тепла, тільки на високогір’ї до двох градусів морозу. Денні температури повітря на 27-28 квітня очікуємо в діапазоні від 10 до 15 градусів тепла, на високогір’ї від 2 до 7 градусів тепла. Уже починаючи з 29 квітня ми очікуємо 13-18 градусів тепла, на високогір’ї — 10-15 градусів тепла. На 26 квітня ми ще очікуємо дощі на більшій частині області. Уночі 26 квітня, крім помірних будуть і значні дощі подекуди. 27-28 квітня без істотних опадів. 30 квітня та 1 травня також без істотних опадів", — синоптик Руслан Озимко.

"Ми очікуємо підвищення рівнів води у річках у межах корінних берегів без негативних наслідків. На високогір’ї Закарпатської області утримується сніговий покрив. У центральних та західних районах вкритість складає 40% і висота максимальна снігу становить до 60 сантиметрів. Тому в західних і центральних районах Закарпатської області на високогір’ї ми оголосили І рівень лавинної небезпеки, низький. А в східних районах високогір’я утримується сніговий покрив, висота якого до 2-ох метрів 30-ти сантиметрів. Тому там оголошено ІІ рівень лавинної небезпеки", — розповіла Наталія Платонова.

Читайте також:

  • Польща поновила транзит українського збіжжя, ЄС переконує ще чотири країни підтримати Україну. 426 день війни. Онлайн
  • У Росії у квітні на 30% зменшилася кількість втрат на війні. Британська розвідка назвала причину;
  • Безкоштовні огляди у лікарів та вакцинацію охочих проведуть на Закарпатті в рамках Всесвітнього тижня імунізації.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Вибір редакції

На початок