"Щось особисте". 26-річний норвезький біатлоніст не потрапив до складу збірної та роздумує над завершенням кар'єри

"Щось особисте". 26-річний норвезький біатлоніст не потрапив до складу збірної та роздумує над завершенням кар'єри

"Щось особисте". 26-річний норвезький біатлоніст не потрапив до складу збірної та роздумує над завершенням кар'єри
Александр Ф'єльд Андерсен. Фото: AP Photos

Спортсмен готовий також перейти в лижні гонки.

26-річний норвезький біатлоніст Александр Ф'єльд Андерсен розглядає можливість завершення кар'єри. Про відповідне рішення спортсмен розповів в інтерв'ю виданню NRK.

Александр Ф'єльд Андерсен провів чотири сезони на рівні Кубка світу у складі збірної Норвегії. Протягом цього періоду 26-річний біатлоніст був членом молодіжної команди та переважно змагався в Кубку IBU.

У сезоні 2022/23 Андерсен тричі виходив на старт у Кубку світу з біатлону – усі гонки норвежець провів в кінці турніру. На етапі у Естерсунді Александр Ф'єльд став шостим та 10-м в індивідуальній гонці та масстарті відповідно. На фінальному етапі сезону у норвезькому Голменколлені спортсмен став 75-м у спринті.

На наступний сезон тренерський штаб збірної Норвегії не включив Александра Ф'єльда Андерсена до складу жодної із команд. Як стверджує Андерсен, попри своє розчарування, він розуміє причини свого непотрапляння у склад збірної. За словами біатлоніста, конкуренція у чоловічій команді Норвегії зараз дуже висока.

Читайте також: Збірна Норвегії оголосила склад команди "А" на біатлонний сезон 2023/24

"За чотири роки, які я провів у команді новобранців, постійно намагався бути найкращим, та боротися за місце в команді "А". Тому складно бути не в команді. Важко не зрозуміти, що це щось особисте, тому що легко помітити, коли ти недостатньо хороший. Боротьба за місця в чоловічій збірній ніколи не була такою жорсткою", – сказавАлександр Ф'єльд Андерсен у інтерв'ю NRK.

Після рішення тренерського штабу 26-річний біатлоніст розповів, що розглядає різні варіанти продовження кар'єри. Серед них – її завершення або перехід в інший вид спорту - лижні перегони. Для цього спортсмен уже зв'язався з тренером команд Team Aker Daehlie та очікує на його рішення.

"Якщо нічого не станеться, мабуть, стану студентом. Минулого року я отримав ступінь бакалавра з посередництва в нерухомості, тож маю визначати, ким хочу стати. Це дві альтернативи, які я знайшов і мені сподобаються", – каже Александр Ф'єльд Андерсен.

Хто такий Александр Ф'єльд Андерсен

  • Александр Ф'єльд Андерсен – 26-річний норвезький біатлоніст.
  • На рівні Кубка світу Андерсен дебютував у 2019 році. З того моменту 25 разів виходив на старт.
  • Найкращий результат Александр Ф'єльда на рівні Кубка світу з біатлону – шосте місце в індивідуальній гонці в Естерсунді у 2023 році.
  • Александр – старший брат Філіпа Ф'єльд Андерсен, який на наступний сезон потрапив до складу команди "А".

Вибір редакції

На початок