Скільки людей залишається в Авдіївці — Барабаш

Скільки людей залишається в Авдіївці — Барабаш

Евакуація з Адіївки, Донеччина, квітень 2023 року.
жінка обіймає українського військового у прифронтовому місті Авдіївка, 10 квітня 2023 року. Фото: Genya Savilov/AFP/Getty Images

В Авдіївці міська адміністрація разом з охоронцями досі розшукує одну дитину, для примусової евакуації фронтового міста. Скільки зараз людей залишається в Авдіївці, та скільки родин довелось вивезти примусово, в ефірі Радіо Свобода розповів начальник міської військової адміністрації Віталій Барабаш

"Потроху люди їдуть, є дві цифри людей. Офіційна і більш реальна. Офіційна - це кількість людей які отримують гуманітарну допомогу. Але є певна кількість людей яка принципова не ходить отримувати гуманітарну допомогу", — повідомив Віталій Барабаш.

За даними Барабаша за офіційними даними в Авдіївці 1787 людей, неофіційно на 50-60 людей більше.

"На зараз одна дитина в місті. Не можемо знайти, батьки ховають її, знайдем, вивезем. В нас вже дійсно є примусова евакуація, вона узгоджена і прийнята", — наголосив Віталій Барабаш.

Читайте також В Авдіївці залишається 12-річний хлопчик

Барабаш додав, що близько 10 родин з дітьми, яких евакуювали за останній час з Авдіївки, не бажали виїжджати та переховували своїх дітей, щоб уникнути евакуації.

Що відомо про ситуацію в Авдіївці

17 та 18 квітня з Авдіївки вивезли двох неповнолітніх дітей — 17-річного та 15-річного хлопців.

За словами Барабаша, хлопця 17 років дуже довго не могли знайти. Йому у травні буде вже 18 років.

13 квітня в Авдіївці знайшли 15-річного підлітка, батьки якого погодились на евакуацію. Всього у місті залишаються троє неповнолітніх юнаків, один з них 17-річний. Третього хлопця 12 років батьки приховують та кажуть, що вивезли сина до родичів.

12 квітня з прифронтової Авдіївки Донецької області поліцейські евакуювали 7 людей, серед них — одну людину з інвалідністю. На 13 квітня на евакуацію записалися 10 людей.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок