На станції метро в Києві відкрили виставку, присвячену російській пропаганді

На станції метро в Києві відкрили виставку, присвячену російській пропаганді

На станції метро в Києві відкрили виставку, присвячену російській пропаганді
Фото надане організаторами/vechirniy.kyiv.ua

24 квітня у вестибюлі станції метро "Золоті ворота" відкрили інтерактивну виставку "Справжні причини війни, або як працює російська пропаганда". Про це повідомили на сайті Київської міської державної адміністрації.

"Особливість виставки в тому, що в ній поєднано знайомий всім формат постерів з новітніми технологіями", – йдеться у повідомленні

Як зазначають, при наведенні смартфона мобільний додаток edAR активує та "оживлює" плакати. Глядач побачить 3D моделі, аудіо, відео та VR-портали, що "разом спонукають до більш глибокого дослідження, занурення у тему та кращого запам'ятовування даних та фактів".

За словами організаторів, основна мета проєкту – це навчити людей розрізняти маніпуляції та пропаганду, вміти розвінчувати фейки, а також навчитися медіаграмотності та вміти захистити себе та своє інформаційне середовище.

"Пропаганда дозволила виправдовувати війну. Тому ми маємо розуміти, як вона діє, щоб вміти протидіяти, захистити себе та своє інформаційне середовище"
Валерій Коршунов

"Декілька років ми досліджуємо прийоми радянської та російської пропаганди і тепер хочемо поділитися цими знаннями в зручній та цікавій формі", — зазначає Валерій Коршунов, автор ідеї виставки, засновник ГО "Європейський Інститут Чорнобиля".

Проєкт розроблено у партнерстві ГО "Європейський Інститут Чорнобиля" та ініціативи "НотаЄнота" в межах проєкту "Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства" та за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики і підтримці КП "Київський метрополітен".

Попередньо проведення виставки планується в Іспанії, Франції, Словаччині, Чехії та в інших європейських країнах.

У Києві виставка триватиме до 24 травня.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок