На Львівщині чоловіка вкусила змія: у якому він стані

На Львівщині чоловіка вкусила змія: у якому він стані

На Львівщині чоловіка вкусила змія: у якому він стані
Фото: pixabay

У неділю, 23 квітня, 66-річного чоловіка вкусила змія. Випадок трапився у Золочівському районі. Про це повідомили на Facebook-сторінці ГУ ДСНС Львівщини.

Ввечері, близько 20:40, до рятувальників надійшло повідомлення з Бродівської центральної лікарні. У медзакладі розповіли, що до них поступив 66-річний чоловік. Мешканця Бродів вкусила змія за праву кисть. Лікарі обстежили пацієнта та надали йому медичну допомогу. Від госпіталізації чоловік відмовився.

Львівський серпентолог Тарас Гринчишин радить йдучи на природу надійно захистити ноги. Для цього потрібно мати тверде взуття, штани з цупкої тканини (джинси чи інші). Також варто мати палицю та перевіряти нею дорогу.

Коли ви побачили змію на природі, за нею можна поспостерігати з відстані кількох метрів. Наближатися до неї та робити різкі рухи не потрібно. Адже у разі небезпеки змія може атакувати. Якщо зустріч із гадюкою відбулася у населеному пункті, треба вказати, де її бачили та обережно на відстані сфотографувати або зняти на відео, аби її можна було ідентифікувати. Після цього потрібно звернутися на Гарячу лінію міста чи до ДСНС. Тварину спіймають та випустять у природне середовище.

У разі нападу змії потрібно промити місце укусу, хоча б слиною. Далі слід зняти усі предмети, які можуть перетискати кінцівку. Її бажано знерухомити, адже найчастіше гадюки кусають в руки, інколи в ноги. Ні накладати джгут, ні припікати не можна. Це може бути шкідливо.

Читайте також

Хворобу Лайма діагностували у 21 мешканця Львівщини: як вберегтися

Вибір редакції

На початок