Мешканці запорізької багатоповерхівки проти встановлення вузлів комерційного обліку

Мешканці запорізької багатоповерхівки проти встановлення вузлів комерційного обліку

Мешканці запорізької багатоповерхівки проти встановлення вузлів комерційного обліку

Необхідність укладання нових угод на постачання теплової енергії та гарячої води із запорізьким концерном «Міські теплові мережі» викликала низку питань щодо її доцільності у мешканців будинку № 11 по вулиці 12 квітня у Запоріжжі.

Повідомлення про необхідність укладати новий договір із концерном «Міські теплові мережі» мешканці будинку прочитали в платіжках за червень 2020 року. Обурення викликала пропозиція підприємства встановити на будинку вузол комерційного обліку – за рахунок самих мешканців. Обрахована концерном, загальна вартість цієї процедури, з кредитом на один рік, становить майже 106 тисяч гривень з будинку.

"Нас цікавить питання, що це за лічильники. З чого вони зроблені, адже суми виставлені захмарні. На наш будинок – на 29 квартир - майже 106 тисяч гривень. Для нас це – непідйомна сума," - каже мешканка будинку Алла Штуковецька.

Інша мешканка будинку Олена Макаренко розповідає, що більшість тих, хто мешкає у будинку вже багато років, взагалі, не користуються гарячою водою. Майже в кожній квартирі стоїть бойлер. А з індивідуальних лічильників гарячої води вони щомісяця знімають нульові показники.

У концерні "Міські теплові мережі" необхідність нової моделі договірних відносин та встановлення вузлів комерційного обліку на житлових будинках всіх форм власності пояснюють суттєвими збитками, що несуть теплопостачальники. Директор концерну Олександр Грек повідомив, що наразі при постачанні запоріжцям гарячої води підприємство несе щорічні збитки у розмірі 270 мільйонів гривень. При чому, ця сумма не закладена в тариф споживачам:

"180 приладів обліку, котрі вже зараз стоять на будинках, дають різницю в 20-40% грошей. Тому що люди користуються магнітами, або, приміром, лічильника на гарячу воду немає, прописана одна людина, а проживає й користується водою п’ятеро. І така ситуація - скрізь."

Схожа ситуація спостерігається й в інших містах України, - підкреслив Олександр Грек. Саме через це був ухвалений Закон України №1289 про житлово-комунальне господарство, що вступив у силу торік у травні. Згідно цього закону, між теплопостачальниками та користувачами укладаються нові угоди. При цьому мешканці будинків на загальних зборах можуть самі обирати їхню форму – індивідуальну чи колективну.

Протягом двох місяців від моменту отримання сповіщення, мешканцям будинків потрібно зібратися й визначитися з формою угоди з концерном. Потім треба підписати протокол, яку саме форму угоди обрали на зборах, направити цей протокол до концерну. І з мешканцями буде укладений саме той вид угоди, який вони обрали:

"У разі, якщо ви не оберете жодного, з вами автоматично буде укладена індивідувальна форма угоди – тобто без обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Це так звана "угода за замовчуванням," - зазначив Олександр Грек.

Згідно закону, вузол комерційного обліку, який встановлюється або за рахунок власників квартир, або надавачем послуг, є їхнім спільним майном. Прилад буде обраховувати об’єм води, що надходитиме до конкретного будинку. Це не стосується зовнішніх інженерних мереж, - зауважив Олександр Грек. У який спосіб його встановлювати, мешканці можуть вирішувати самостійно, але встановлювати доведеться:

"Там є варіанти: 1. Ми хочемо поставити його за свій кошт самостійно, адже хочемо при цьому заощадити гроші. 2. Ми погоджуємося на ті умови, котрі нам запропонував концерн. 3. Ми з Концерном узгоджуємо якісь інші способи встановлення приладу."

Наприклад з концерном можна узгодити розстрочку не на 5 років, як це передбачено законом, а на один рік. Щоб із цим визначитися, мешканці повинні зібратися, домовитися і протокол спільного рішення направити до концерну.

Розмір оплати за встановлення загальнобудинкових приладів обліку залежить від терміну кредиту. У разі, якщо кредит взяти на 1 рік, мешканці платитимуть не більше 200 гривень на квартал з кожної квартири, - запевнив директор концерну. Щодо власників бойлерів, вони можуть звернутися до постачальника гарячої води з пропозицією відмовитись від цієї послуги, - повідомив журналістам Суспільного керівник Асоціації ОСББ "Запоріжжя" Максим Рогальський:

"Є процедура, як відмовитись від постачання гарячої води. Для цього треба провести загальні збори, прийняти рішення і відмовитись від води і повідомити про це постачальника. Просто будинок буде фізично відключений від постачання гарячої води."

Остаточний термін встановлення комерційних вузлів на будинках запоріжців через карантин ще не визначений, проте вже до початку нового опалювального сезону містяни повинні укласти угоду з концерном «Міські теплові мережі».

Читайте також В Запоріжжі мешканці багатоквартирного будинку скаржаться на розбиту дорогу, цвіль та антисанітарію

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди