У Рівному попрощалися із військовим Дмитром Бойком

У Рівному попрощалися із військовим Дмитром Бойком

У Рівному попрощалися із військовим Дмитром Бойком
Фото: TG Олександр Третяк

У Рівному на майдані Незалежності 23 квітня попрощалися із захисником Дмитром Бойком. 29-річний рівнянин загинув під час виконання бойового завдання в районі Мар'їнки на Донеччині, повідомили у міськраді.

Дмитро Бойко народився у Рівному, навчався у 18 школі, а за тим у вечірній 15 школі. Першим та основним місцем роботи для Дмитра стало КП "Рівненське шляхово-експлуатаційне управління автомобільних доріг".

Кілька років тому Дмитро поїхав працювати до старшого брата у Прагу. Але за рік повернувся у рідне Рівне і продовжив працювати у ШЕУ.

"Він був дуже хорошою, доброю і домашньою дитиною. Звичайний хлопець, зі своїми інтересами, не конфліктний, справжній. Він мав багато друзів, проводив з ними час, але все в міру", цитує пресслужба Рівнеради маму Героя Катерину.

Дмитро не служив у армії, але отримавши повістку, став на захист Батьківщини. На війні він отримав контузію, був поранений.

"Лікував осколкові поранення плеча у Кривому Розі. Казав, що встиг сховатися, але розірвалося дуже близько біля нього, то зачепило плече. А після госпіталя відразу повернувся до своїх. Дуже просив, щоб ми йому знайшли американську каску і прислали. У п'ятницю вислали йому її, ще в суботу вийшов на зв'язок, дуже зрадів, казав, що дуже її чекає. Але більше зв'язку із ним не було", каже мама Дмитра.

Солдат Дмитро Бойко загинув 11 квітня під час виконання бойового завдання в районі міста Мар'їнка на Донеччині.

У Рівному попрощалися із військовим Дмитром Бойком
Фото: TG Олександр Третяк

Попрощатися з Героєм рівняни прийшли на майдан Незалежності. Поховали загиблого воїна у Рівному на кладовищі Нове.

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок