Ігор Шевадзуцький зазнав першої поразки у професійному боксі

Ігор Шевадзуцький зазнав першої поразки у професійному боксі

Ігор Шевадзуцький зазнав першої поразки у професійному боксі
Facebook Ігор Шевадзуцький

Рефері достроково зупинив бій.

33-річний український боксер Ігор "Халк" Шевадзуцький уперше в кар'єрі зазнав поразки на професійному ринзі у суперважкій вазі. Сталося це у бою проти Мартіна Баколе, колишнього континентального чемпіона за версією IBO.

Бій Баколе проти Шевадзуцького пройшов у рамках вечора боксу в Польщі. Поєдинок був запланований на 10 раундів: для українця це був перший такий бій у кар'єрі, тоді як Баколе вдев'яте боксував саме в рамках 10-раундового бою.

Баколе вважався фаворитом поєдинку і одразу з першого раунду перейшов в атаку. У другому раунді Мартін лівим боковим відправити Шевадзуцького в нокдаун, після чого методично атакував по українцеві – Ігор встояв до кінця раунду.

У третьому раунді продовжилася суцільна перевага Баколе. Зрештою, у середині раунду рефері вирішив зупинити бій після чергової довгої комбінаційної атаки Мартіна Баколе – поразка для Шевадзуцького.

Це перший програш Ігоря, до того він виграв 10 боїв на професійному ринзі. Для Мартіна Баколе – це 19 перемога в 20 боях, він програв лише одного разу, Майклу Хантеру.

Хто такий Ігор Шевадзуцький

  • 33-річний український боксер, з Кривого Рогу. Дебютував у професійному боксі в 2019 році.
  • У професійному ринзі провів 11 боїв – 10 перемог і 1 поразка. 8 перемог здобув нокаутом.
  • Бій проти Баколе був першим для Шевадзуцького проти боксера з позитивним "рекордомСпіввідношення перемог та поразок.".

Вибір редакції

На початок