На Львівщині перекриють рух транспорту на ділянці дороги Львів-Радехів-Луцьк: схема об'їзду

На Львівщині перекриють рух транспорту на ділянці дороги Львів-Радехів-Луцьк: схема об'їзду

На Львівщині перекриють рух транспорту на ділянці дороги Львів-Радехів-Луцьк: схема об'їзду
Архівне фото. Суспільне Львів

На Львівщині перекриють рух транспорту мостом на дорозі Н-17 Львів-Радехів-Луцьк через річку Західний Буг поблизу села Гайок. Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

Ділянку дороги перекриють з 07:00 25 квітня. Там реконструюють переправу. Місце на карті: bit.ly/bug_bridge

Схеми об'їзду:

  • для легкових транспортних засобів, масою менш як 5 тонн: по Т-14-10 Броди – Червоноград від Радехова до Червонограда, далі по Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград - Жовква до міста Великі Мости, по О160601 Рава-Руська – Гайок до селища Добротвір і до села Гайок та у зворотному напрямку;
  • для вантажних транспортних засобів, масою понад 5 тонн: М-06 Київ-Чоп по ділянці Малі Підліски – Буськ, Т-18-06 Рівне – Млинів – Берестечко – Буськ – Перемишляни по ділянці Буськ – Лопатин, Т-14-10 Броди – Червоноград по ділянці Лопатин – Радехів та у зворотному напрямку.

Про те, що реконструкцію моста через Західний Буг поблизу села Гайок на дорозі Львів-Радехів-Луцьк відновили, повідомили на Facebook-сторінці Служби автомобільних доріг у Львівській області 11 квітня.

Що відомо

  • Ввечері, 3 травня 2021 року, на Львівщині обвалився міст через річку Західний Буг. Це частина догори Львів – Луцьк. Внаслідок обвалу мосту ніхто не травмувався.
  • 7 травня Служба автомобільних доріг затвердила схеми об'їзду моста на дорозі "Львів-Луцьк".
  • Головною причиною обвалу мосту називали те, що попри заборону, ним їздили вантажні автомобілі. Міст перебував у аварійному стані і його планували ремонтувати.
  • В середині серпня на дорозі Львів-Луцьк поблизу села Гайок збудувати тимчасовий міст. По ньому могли їздити легкові авто, автобуси та невеликі вантажівки.
  • Будівництво нового мосту припинили через початок повномасштабного вторгнення.
На початок