Російські війська обстріляли акваторію Очаківської громади на Миколаївщині

Російські війська обстріляли акваторію Очаківської громади на Миколаївщині

Російська армія вранці 21 квітня завдала удару по акваторії Очаківської громади. Загиблих та руйнувань немає.

Про це повідомляє Миколаївська обласна військова адміністрація.

За інформацією ОВА, обстріл стався о 08:34.

"Російські війська здійснили артилерійський обстріл акваторії Очаківської громади з Кінбурнської коси", — йдеться в повідомленні.

За даними районних військових адміністрації, у Миколаєві, Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах протягом 21 квітня та вранці 22 квітня обстрілів не зафіксували.

Що відомо

  • Протягом 20 квітня під вогнем російських військ перебувала Очаківська громада. П'ять разів завдали ударів по місту Очаків та узбережжю. Руйнувань зазнали житлові будинки.
  • В ніч проти 20 квітня російські війська завдавали ударів по місту Очаків Очаківської громади. Стріляли з реактивних систем залпового вогню.
  • Вдень 18 квітня російські війська два рази завдавали ударів по акваторії та узбережжю Очаківської громади Миколаївського району області.
  • Російські війська протягом 14 квітня п'ять разів обстріляли Очаківську громаду та акваторію з реактивних систем залпового вогню та важкої артилерії.
  • Кінбурнська коса — піщана коса, розташована в Миколаївській області, є частиною Кінбурнського півострова і має статус першого в Україні регіонального ландшафтного парку. До окупації на півострові довжиною близько 40 км було найбільше в Європі поле диких червонокнижних орхідей, ліси, а також рожеві озера і понад 4700 видів тварин.
  • Російські збройні сили зайшли на територію півострова у березні 2022 року зі сторони суходолу в Херсонській області. Це дозволило їм встановити контроль над значною ділянкою морської акваторії Чорного моря, адже коса розташована в стратегічному місці — тут сходяться виходи із портів Херсона (Херсонський морський торговельний порт) та Миколаєва (Морські торгові порти (МТП) "Миколаїв", "Ольвія" та "Ніка-Терра"). Таким чином, окупувавши косу, російські військові фактично заблокували виходи з цих портів. Крім того, контролюючи Кінбурнську косу, російські військові постійно обстрілюють Очаків.

Читайте також

Армія РФ продовжує атакувати мирне населення Очакова на Миколаївщині з метою помсти — речниця Сил оборони півдня

"Я нікуди звідси не поїду": жителі зруйнованого села на Миколаївщині відновлюють помешкання

Морські пляжі в межах Миколаївської області цього року не відкриватимуть для відпочинку

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

Вибір редакції

На початок