Легкоатлетка Климець показала найкращий результат за 3 роки за дальністю метання молота

Легкоатлетка Климець показала найкращий результат за 3 роки за дальністю метання молота

Легкоатлетка Климець показала найкращий результат за 3 роки за дальністю метання молота
Ірина Климець. Фото: AP Photos

Спортсменка метнула молот за 71 метр.

Українська легкоатлетка Ірина Климець показала найкращий особистий результат за дальністю метання молота. Сталося це на етапі Кубка України з легкоатлетичних метань, що проходить у Кам'янці-Подільському.

Климець у сезоні 2023 року виступила на чотирьох турнірах - здобула дві медалі на турнірах в Австралії. Однак на Кубку Європи з метальних дисциплін фінішувала лише на десятому місці з результатом 66.14 метра.

Останній офіційний старт Климець відбувся на Меморіалі Юрія Піскунова, де вона стала чемпіонкою змагань з результатом 66.24 м. Після цього легкоатлетка виступила у Кам'янці-Подільському, де змогла суттєво далі метнути молот.

На Кубку України Климець двічі змогла метнути молот за 70 метрів. Найкращою ж стала перша спроба, під час якої 28-річна легкоатлетка показала результат 71.35 метра - вона ж виявилася переможною.

Спроба на 71.35 м від Климець - найкращий особистий результат для неї за останні три роки. У серпні 2020 року, на клубному чемпіонаті України, легкоатлетка метнула молот на 73.01 м.

Особистим рекордом Климець у метанні молота залишається спроба на 73.56 метра. Її українська спортсменка виконала на чемпіонаті світу-2019, завдяки чому посіла п'яте місце.

Хто така Ірина Климець

  • Ірина Климець - 28-річна українська метальниця молота, яка представляє Волинську область.
  • Климець двічі брала участь у Олімпійських іграх (2016, 2021), проте на жодних не дійшла до фіналу.
  • Климець - чемпіонка Універсіади-2019, бронзова призерка командного чемпіонату Європи-2019.
  • У 2022 році Ірина Климець взяла участь у чемпіонаті світу та Європи. У Юджині українка не подолала кваліфікацію, однак стала шостою на чемпіонаті Європи, показавши найкращий результат України на цьому рівні у метанні молота.

Вибір редакції

На початок