На Полтавщині стартував безплатний курс з української мови

На Полтавщині стартував безплатний курс з української мови

На Полтавщині стартував безплатний курс з української мови
Фото: pexels.com

У Горішніх Плавнях організували онлайн заняття з української мови. На них зареєструвалися понад 40 людей. Курс безплатний, повідомила Суспільному координаторка Лілія Дмитренко.

Більше 40 людей зареєструвалися на онлайн курс з української мови. Він розпочався 22 квітня 2023-го.

"Навчання організоване для дорослих, які хочуть опанувати українську мову чи вдосконалити вже наявні мовні навички. Заняття відбуватимуться онлайн раз на тиждень щосуботи"

Викладатиме українську мову для учнів вчителька української мови та літератури Жанна Зінченко. Урок триватиме 1 годину 15 хвилин.

"Жанна Зінченко проживала та працювала у Горішніх Плавнях, а потім вона переїхала до Полтави. Від січня 2022-го вона виїхала з дітьми до Іспанії і зараз вона там в Мадриді. Вона дуже активна волонтерка, тому ще й таким чином вирішила допомогти тим, хто хоче краще знати українську мову"

Навчання відбуватиметься за допомогою онлайн платформ, каже Лілія Дмитренко.

"Серед наших слухачів є переселенці, також люди різних професій. В основному це молодий та середній вік учнів. Наразі ми визначаємо який в кожного рівень володіння мовою. На заняттях будуть домашні завдання, які перевірятимемо перед початком уроку"

За словами Лілії Дмитренко, нині у планах створити безплатний онлайн курс для з української мови для дітей.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок