Справу щодо полтавського блогера Дениса Корнєєва передали до суду

Справу щодо полтавського блогера Дениса Корнєєва передали до суду

Справу щодо полтавського блогера Дениса Корнєєва передали до суду
Фото: Суспільне Полтава

До Октябрського райсуду у Полтаві передали обвинувальний акт у справі щодо полтавського блогера. Чоловіка підозрюють у закликах до повалення конституційного ладу та зміни меж України. Про це 21 квітня Суспільному повідомила речниця обласної прокуратури Людмила Іващук.

Працівники Полтавської обласної прокуратури передали до суду обвинувальний акт стосовно полтавського блогера.

За даними слідства, він публічно закликав до захоплення державної влади в Україні та фізичної розправи над вищим військово-політичним керівництвом. Йдеться про полтавця Дениса Корнєєва.

Як раніше повідомляла речниця СБУ на Полтавщині Інна Усова, полтавцеві повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу. Найбільша санкція – позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років із конфіскацією майна або без такої.

Що відомо

  • Підозру полтавцеві Денису Корнєєву вручили 10 лютого. За даними правоохоронців, він публічно закликав до захоплення державної влади в Україні та фізичної розправи над вищим військово-політичним керівництвом.
  • Денис Корнєєв народився 12 червня 1992-го року у Полтаві. Навчався в місцевій школі та аграрній академії, був членом Студентської ради обласного центру. Із 2010-го рік стажувався у відділі у справах сім’ї та молоді міської ради, згодом був помічником-консультантом депутата. Також працював у міському будинку культури. Таку інформацію він написав у автобіографії, яку подавав для участі в конкурсі на посаду директора будинку культури.
  • 2020-го року Денис Корнєєв балотувався у депутати до Полтавської міської ради від політичної партії "За майбутнє", йдеться на сайті руху "Чесно".
  • У грудні 2021-го року Денис Корнєєв у Полтаві збирав людей в одному з місцевих супермаркетів на акцію проти маскового режиму під час пандемії коронавірусу. Також виступав проти вакцинації, зокрема, з іншими людьми перекривав дорогу.
  • До 9 червня продовжили термін досудового розслідування у справі полтавського блогера Дениса Корнєєва, якого підозрюють у закликах до повалення конституційного ладу та зміни меж України. Таке рішення 31 березня ухвалила суддя Октябрського райсуду Полтави Лариса Гольник.

Вибір редакції

На початок