З перших днів повномасштабного вторгнення обороняв Україну Сергій Нелюба з Диканьки. Воїн помер у лікарні внаслідок поранень, які отримав на Донеччині, повідомила Суспільному офіцерка відділу зв’язків з громадськістю обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Оксана Ворона. Панахиду за воїном влаштували у Свято-Успенському соборі у Полтаві 21 квітня.
Сергій Нелюба помер 19 квітня у київській лікарні. Сталося це через поранення, які боєць отримав 25 березня поблизу Антонівки Донецької області, повідомила офіцерка відділу зв’язків з громадськістю обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Оксана Ворона.
"Так нам сказали, що у нього не тільки кульове, а й уламкове поранення. Спочатку він був у Дніпрі, з Дніпра його направили до Києва. Йому покращало, він говорив, він питав за сім'ю, він питав, чи усі документи у нього, чи все нормально, він усе розпитував", – розповіла мати загиблого Ніна Нелюба.

За словами матері, Сергій був стрільцем. Обороняти Україну пішов з початку повномасштабного вторгнення.
"Він відпрацював нічну зміну, прийшов додому, йому подзвонили і сказали прийти. Він прийшов, і з першої хвилини служив. Він був відразу у теробороні. Суми, Харків, і потім Курахове, і Соледар був", – сказала мати загиблого Ніна Нелюба.

Чоловікові було 37 років. Він проживав у Диканьці. Працював пічником та слюсарем, каже його колега Сузанна Семків.
"Чарівна людина, працьовита, будь-якої роботи він не боявся, безвідмовний, усю роботу виконував. Хорошою людиною (був – ред.)", – пригадала колега загиблого Сузанна Семків.

У воїна залишилися батьки, дружина, сини та сестра, каже його мати.
"Хотілося, щоб наша держава і наше керівництво, щоб пам’ятали. Щоб не ось тут відбулося і все забули. Він усе для того зробив. У нього була можливість сидіти вдома, не йти, не захищати нашу державу. Він пішов. Він героєм залишиться для нас завжди, але хочеться, щоб героєм пам’ятали його ще (інші – ред.) і не образили його сім'ю, не залишили", – сказала мати загиблого Ніна Нелюба.

Поховали Сергія Нелюба у Диканьці.
Що відомо
- Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого поцілили по об’єктах у Миргороді.
- За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкти у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах.
- За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".
Читайте також
Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах: