На Дніпропетровщині через весняне водопілля залишаються підтопленими понад 200 домогосподарств

На Дніпропетровщині через весняне водопілля залишаються підтопленими понад 200 домогосподарств

На Дніпропетровщині через весняне водопілля залишаються підтопленими понад 200 домогосподарств
Фото: Суспільне Дніпро

Станом на 07:00 21 квітня на Дніпропетровщині через весняне водопілля залишаються підтопленими 89 будинків, території 203 приватних домоволодінь та база відпочинку. Про це повідомляється на Facebook-сторінці управління ДСНС в області.

За даними рятувальників, найбільше будинків підтоплено у селищі Курилівка — 55. Там також у воді 86 приватних домоволодінь та 0,3 га сільгоспугідь.

В Обухівці лишаються підтопленими 33 будинки та 51 домоволодіння, у Дніпрі — один будинок та 64 допогосподарств. Два приватних домоволодіння залило у селі Самарівка.

Рятувальники здійснюють обстеження територій та контролюють стан підтоплених ділянок.

Що відомо про підтоплення в Україні

  • Наразі спостерігається сезонне підняття рівня води у межах річок Віть, Дніпро, Десна, Сейм, Сож, Прип’ять, Горинь та Західний Буг на територіях Волинської, Дніпропетровської, Житомирської, Київської, Рівненської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей.
  • Орієнтовно до кінця квітня вода ще прибуватиме, розповів Суспільному начальник Черкаського гідрометеоцентру Віталій Постригань. За попередніми оцінками, пікові значення водопілля очікують 18-28 квітня.
  • На Дніпропетровщині 19 квітня триватиме затоплення заплавних територій та можливе часткове затоплення прируслових територій у прирічкових населених пунктах на Кам’янському та Дніпровському водосховищах.

Читайте також

Очищення річки, збільшення вологи. Еколог розповів про позитивні наслідки весняного водопілля на Дніпрі

Підтоплення берегових територій у Дніпрі. Що кажуть жителі, влада та експерт

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок