Зруйновані будинки. Російські військові обстріляли Очаківську громаду на Миколаївщині

Зруйновані будинки. Російські військові обстріляли Очаківську громаду на Миколаївщині

Зруйновані будинки. Російські військові обстріляли Очаківську громаду на Миколаївщині
Зруйновані будинки в Очакові після чергового обстрілу, квітень 2023 року. Фото: Національна поліція

Протягом 20 квітня під вогнем російських військ перебувала Очаківська громада. П'ять разів завдали ударів по місту Очаків та узбережжю. Руйнувань зазнали житлові будинки.

Про це повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім в Телеграм-каналі.

За даними начальника ОВА, 20-го квітня о 14:25, 15:34 та 18:58 військові РФ завдали артилерійських ударів по акваторії та узбережжю Очаківської громади. Загиблих внаслідок обстрілу немає.

Також вчора о 17:37 та 18:24 артилерійських обстрілів зазнало місто Очаків.

"Внаслідок обстрілів пошкоджено приватні та багатоквартирні будинки. Влучання зафіксовано на території об’єкта інфраструктури. Загиблих немає", — йдеться в повідомленні.

За інформацією районних військових адміністрацій, у м. Миколаїв, Первомайському, Вознесенському та Баштанському районах вдень 20 квітня та в ніч проти 21 квітня обстрілів не зафіксовано.

Що відомо

  • В ніч проти 20 квітня російські війська завдавали ударів по місту Очаків Очаківської громади. Стріляли з реактивних систем залпового вогню.
  • У ніч проти 18 квітня армія РФ атакувала "шахедами" два промислових підприємства на Снігурівщині. Вдень 18 квітня російські війська два рази завдавали ударів по акваторії та узбережжю Очаківської громади Миколаївського району області.
  • В ніч проти 16 квітня російські війська обстріляли село Василівка Снігурівської громади. Під час обстрілу загинули двоє підлітків.
  • На території Миколаївської області обстрілів не було зафіксовано 15 квітня 2023 року.
  • Російські війська протягом 14 квітня п'ять разів обстріляли Очаківську громаду та акваторію з реактивних систем залпового вогню та важкої артилерії.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram

На початок