Спроба підкупу судді у Полтаві: справу скерували до суду

Спроба підкупу судді у Полтаві: справу скерували до суду

Спроба підкупу судді у Полтаві: справу скерували до суду
Фото: Суспільне

Скерували до суду справу щодо підкупу судді в Полтаві. Підозрювані два адвокати та людини, яка представлялася помічником адвоката. Про це повідомили на сайті Національного антикорупційного бюро України 20 квітня.

20 квітня працівники НАБУ та САП передали до суду справу щодо підкупу судді Полтавського апеляційного суду. За даними слідства, за правовою допомогою звернувся чоловік, на якого був складений протокол за водіння в нетверезому стані. Людина, яка представилася помічником адвоката, запропонувала вирішити питання із суддею за винагороду, залучивши знайомого адвоката. Але суд визнав чоловіка винним.

Підозрювані пообіцяли скасувати це рішення в апеляційному порядку за 1800 доларів, залучивши ще одного адвоката. Гроші для подальшої передачі судді Полтавського апеляційного суду отримали двома частинами – 300 і 1500 доларів. Після передачі останньої частини неправомірної вигоди їх викрили, повідомили на сайті НАБУ.

Дії трьох підозрюваних кваліфікували за статтями 27Види співучасників, 15амах на кримінальне правопорушення та 369 "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі". Максимальна санкція – від чотирьох до восьми років позбавлення волі кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установи. з конфіскацією майна або без такої.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок