Андрій Чередніченко з Полтавщини загинув під час виконання бойового завдання

Андрій Чередніченко з Полтавщини загинув під час виконання бойового завдання

Андрій Чередніченко з Полтавщини загинув під час виконання бойового завдання
Фото: Пирятинська міська рада

Андрій Чередніченко поліг під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Із бійцем прощатимуться у Пирятині, де він проживав. Про це Суспільному повідомила офіцерка відділу зв’язків з громадськістю обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Оксана Ворона.

Майор Андрій Чередніченко загинув 16 квітня у Бахмуті Донецької області. Він служив на посаді заступника командира, розповіла офіцерка відділу зв’язків з громадськістю обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Оксана Ворона.

Андрій Чередніченко народився у Литві, а згодом його сім’я переїхала до Пирятина, де він закінчив школу, повідомила керівниця відділу інформаційної політики Пирятинської міської ради Оксана Мілюта.

Після проходження служби в лавах Національної гвардії України, у 1994-му році вступив до Сумського військового артилерійського училища. Служив на різних посадах у 93-й окремій механізованій бригаді, далі перебував на посаді командира окремого реактивного артилерійського дивізіону 60-ї окремої механізованої бригади. З початком бойових дій на території України у 2014-му служив на сході України, зокрема, брав участь у боях під Іловайськом. У 2021-му році вийшов на пенсію, – розповіла керівниця відділу інформаційної політики Пирятинської міської ради Оксана Мілюта.

За її словами, обороняти Україну 48-річний воїн добровільно пішов і 24 лютого минулого року. У нього лишилися батьки та син, який також захищає Україну в ЗСУ.

Поховати Андрія Чередніченка мають 21 квітня у Пирятині.

Що відомо

Читайте також

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок