За винний завод на Одещині мають сплатити 200 мільйонів гривень

За винний завод на Одещині мають сплатити 200 мільйонів гривень

За винний завод на Одещині мають сплатити 200 мільйонів гривень
Джерело: Фонд держмайна

За Ізмаїльський винний завод на Одещині переможець аукціону має заплатити 200 мільйонів гривень. Вартість майна зросла в 11 разів від початкової ціни. Про це 19 квітня повідомили в Фонді державного майна України.

Переможцем аукціону стало ТОВ "Фінінвест груп П". Він має сплатити пропоновану вартість протягом 20 робочих днів. Загалом вартість майна з 17,9 мільйона зросла до 200 мільйонів гривень. В аукціоні брали участь чотири учасники.

До складу активів винзаводу входять виносховище, цех переробки винограду, цехи розливу, цех виготовлення шампанських вин, склад готової продукції, виставковий комплекс, адмінбудівлі тощо. Загальна площа приміщень 27,2 тисячі квадратних метрів. Активи знаходяться в Одеській області в Ізмаїлі, а також в смт Суворове, с. Плавні та с. Приморське (база відпочинку).

Раніше активи винзаводу використовувалися приватним орендарем для виробництва виноробної продукції, наприклад, шампанських та ігристих вин.

Якщо переможець не сплатить необхідну суму, він втратить гарантійний внесок в розмірі 3,57 млн грн (20% від стартової ціни). Ці кошти зарахують до держбюджету.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок