У Карпатах — значна сніголавинна небезпека. Туристам рекомендують утриматися від походів у високогір'я

У Карпатах — значна сніголавинна небезпека. Туристам рекомендують утриматися від походів у високогір'я

У Карпатах — значна сніголавинна небезпека. Туристам рекомендують утриматися від походів у високогір'я
Фото: Facebook/Сніголавинна ситуація в Українських Карпатах

20 квітня через відлигу синоптики попереджають про значну сніголавинну небезпеку в Карпатах. Туристам рекомендують утриматися від походів у гори. Про це повідомляють на Facebook-сторінці "Сніголавинна ситуація в Українських Карпатах".

У високогір'ї Івано-Франківської області — значна сніголавинна небезпека (3 рівень).Частково несприятливі умови. Потрібен досвід з оцінювання лавинної небезпеки. Слід уникати крутих схилів зазначених експозицій і висотних зон, якщо це можливо. Сніговий покрив на більшості крутих схилів закріплений помірно або слабо. Можливе сходження лавин при низьких додаткових навантаженнях на схилах. За певних умов можливе сходження окремих природних середніх та великих лавин

"Можливе сходження лавин при низьких додаткових навантаженнях, окремих природних середніх та великих лавин. Радимо утриматися від походів на високогір'я!" — йдеться у дописі.

Також помірна сніголавинна небезпека очікується на високогір'ї Закарпатської області (2 рівень).Сніговий покрив помірно закріплений тільки на деяких крутих схилах, в інших випадках, як правило, закріплений добре. Сходження лавин ймовірне, зокрема внаслідок високих додаткових навантажень, в основному на крутих схилах вказаних в бюлетені. Великі природні лавини не очікуються. Туристам потрібно ретельно обирати маршрут, особливо на крутих схилах зазначених експозицій і висотних зон.

26 лютого у Карпатах рятувальники зафіксували сходження лавини на північному схилі гори Піп Іван Чорногірський.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

ДІЗНАЙТЕСЬ БІЛЬШЕ

Вибір редакції

На початок