Чотириста двадцять перший день війни. Хроніка подій в Одеській області

Чотириста двадцять перший день війни. Хроніка подій в Одеській області

Чотириста двадцять перший день війни. Хроніка подій в Одеській області
Танк з українським прапором. Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Ніч з 19 на 20 квітня в Одесі та області минула без сигналу повітряної тривоги. Більше про події в регіоні читайте у хроніці Суспільного.

Одещину російські військові обстріляли новою партією "Шахедів"

19 квітня Одещину обстріляли дронами-камікадзе з нової партії, яку отримала російська армія. Певний час такий вид зброї не використовували, оскільки очікували її надходження. Про це 20 квітня під час ефіру в марафоні "Єдині новини" розповіла керівниця пресцентру Сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк.

За її словами, російська армія в очікуванні партії дронів-камікадзе брала певну паузу в їх використанні. Коли вони отримали цю зброю, то почали її застосовувати. Військові вже спостерігали її використання на Миколаївщині. Як стверджує Гуменюк, нову партію визначили за відповідним маркуванням, яке мали дрони, що атакували Одещину 19 квітня.

"Можливе повторення таких атак, оскільки вони, отримавши партію, починають її використовувати для підтримання терористичного стану та напруженості місцевого населення", — пояснила Наталя Гуменюк.

Вона додала, що основна ціль російської армії не тільки психологічний стан людей, а також пошук системи ППО та об'єктів критичної інфраструктури.

Вибір редакції

На початок