"Мріяв одружитися, але не встиг": на Одещині простилися з загиблим на Донбасі військовим

"Мріяв одружитися, але не встиг": на Одещині простилися з загиблим на Донбасі військовим

"Мріяв одружитися, але не встиг": на Одещині простилися з загиблим на Донбасі військовим
Загиблого військового жителі Роздільної зустрічали на колінах. Фото: Суспільне Одеса

У місті Роздільна на Одещині попрощалися із 24-річним військовослужбовцем ЗСУ Володимиром Пітонею. Він загинув 13 квітня під Мар’їнкою на Донеччині під час виконання бойового завдання.

В останню путь військового проводжали живим коридором. У руках люди тримали прапори та квіти. Прощальна церемонія продовжилася біля будинку культури. Труну обгорнули жовто-синім прапором.

"Добра, щира людина. Він молодший за мене, але ми гралися всі разом з його братиком та сестричкою. Веселий, грайливий, щедрий, ми ділили все разом. Це неприємно, коли хорониш друзів, знайомих, це дуже боляче", — розказала про Володимира його знайома Вікторія.

Цивільна дружина загиблого Наталя розповіла, що разом вони були два роки. Військовий мріяв одружитися, але не встиг.

"Найкращий. Добрий, іноді бешкетний, але найкращий, що я можу сказати. Він мріяв 21 числа цього місяця приїхати в РАЦС, але не встиг. Мріяв жити довго та щасливо, мати діток. Я на нього чекала постійно, 24/7. Завжди, завжди намагалася, щоб він приїхав. Він приїхав", — розповіла Наталя.

Прийшов попрощатися із загиблим його побратим Микола. Каже: разом несли службу під Мар’їнкою на Донеччині.

"Ми з ним в автобусі їхали з Одеси разом, в перший же день, на навчання. І відразу якось знайшли спільну мову й до останнього разом. Воювали разом, спина до спини. Більше вбити росіян — це в нього була мрія така.", — розповів Микола.

Після прощальної церемонії священнослужитель відспівав молебен.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок