На Одещині благодійники зможуть безоплатно підключити акумуляторні батареї

На Одещині благодійники зможуть безоплатно підключити акумуляторні батареї

На Одещині благодійники зможуть безоплатно підключити акумуляторні батареї
Олександр Прохоров, регіональний менеджер проєкту Ukraine to power на Півдні України; Андрій Гладкий, координатор проєкту Ukraine to power. Фото: Медіацентр Україна – Одеса

На Одещині, а також в інших областях півдня, розпочався проєкт "Ukraine to power", який дозволяє безоплатно підключити акумуляторні батареї. Спершу їх планують встановлювати в лікарнях та дитячих садочках. Про це 18 квітня на брифінгу у Медіацентрі Україна —  Одеса розповів менеджер проєкту Олександр Прохоров.

Представник проєкту зазначили, що перші такі системи були встановлені в Хмельницькій області — в лікарні міста Нетішин та у дитячих садочках. Коли необхідність в акумуляторних батареях зникне, то їх можуть передати туди, де вони будуть потрібні.

“Це портативна мобільна система у вигляді візочка, в ній встановлений перетворювач на 3 кВт/годин, і також додаються акумуляторні батареї, їх можна перетворити на 3-7 кВт./годин. Система себе добре зарекомендувала. На періоди відключень лікарні під’єднали лабораторії, апарати штучної вентиляції легенів тощо. В дитячих садочках встановили системи, щоб забезпечити живлення теплових котлів, які не можуть працювати без електроенергії”, — пояснив координатор проєкту Андрій Гладкий.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок