Ярмоленко перервав тривалу безгольову серію переможним м'ячем у ворота "Челсі"

Ярмоленко перервав тривалу безгольову серію переможним м'ячем у ворота "Челсі" Associated Press

Український півзахисник "Вест Гема" Андрій Ярмоленко, вийшовши на заміну під кінець матчу, поставив переможну крапку в лондонському дербі з "Челсі".

"Челсі" та "Вест Гем" зустрілися в рамках 32-го туру Англійської Прем'єр-Ліги. Команді Френка Лемпарда потрібна була перемога, аби обійти "Лестер" й піднятися на третє місце турнірної таблиці. Для клубу Ярмоленка ж завданням було не програти, аби відірватися від зони вильоту.

Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 78-й хвилині, коли рахунок на табло був 2:2. І вже через 11 хвилин (89'), під час стрмкої контратаки, українець обійшов захисника Антоніо Рюдігера і поцілив у дальній лівий кут воріт суперника. Огляд матчу опублікував канал Setanta Sports.

Цей гол став четвертим для українця в поточному сезоні АПЛ. Востаннє він відзначався за "молотобійців" у вересні 2019 року, після чого тривалий час не грав через травми. До матчу з "Челсі" безгольова серія 30-річного півзахисника становила 559 хвилин (11 матчів).

Перемога 3:2 дозволила "Вест Гему" на три пункти віддалитися від зони вильоту. "Челсі" ж лишився четвертим.

Нагадаємо, чемпіоном АПЛ вперше за історію існування ліги став "Ліверпуль". Титул підопічні Юргена Клоппа здобули за сім турів до завершення першості, що є рекордним показником.