У КОВА розповіли, скільки шкіл відновили навчання після канікул

У КОВА розповіли, скільки шкіл відновили навчання після канікул

У КОВА розповіли, скільки шкіл відновили навчання після канікул
Учні в школі Фото: Уніан (ілюстративне)

Станом на 17 квітня 99,7% закладів загальної середньої освіти Київщини розпочали навчання після весняних канікул. Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації із посиланням на Департамент освіти і науки.

У КОВА зауважили, що в умовах воєнного стану заклади загальної середньої та дошкільної освіти Київщини надають освітні послуги за різними формами навчання.

"Так, очно та за змішаною формою працюють 593 заклади загальної середньої освіти. Дистанційно освітні послуги надають 43 заклади. 2 школи — перебувають на весняних канікулах",— йдеться у повідомленні.

Серед закладів дошкільної освіти 475 працюють за очною та змішаною формами. 86 закладів — дистанційно,— підсумували в адміністрації.

Що відомо про навчання і канікули у Києві та області під час війни

З початку вересня 2022 року навчання відновили 95% шкіл Київщини. Це заклади, які мали сховища. Укриття повинні бути в кожному освітньому закладі Києва і області, або у безпосередній близькості до них. Також вони мають бути розраховані на всіх учнів та працівників.

На Київщині за навчальними закладами, які працюватимуть офлайн або за змішаною системою, закріпили наряди поліції. У разі обстрілів російськими військовими закладів освіти, вони повинні прибувати для надання невідкладної допомоги.

У вересні минулого року у КМДА оголосили, що всі столичні школи пильнуватиме "Муніципальна охорона". Святошинський район став першим, де вона запрацювала.

У Київській області, станом на середину лютого цього року, 94% закладів загальної середньої освіти працювали в очному та змішаному форматах. Школи вдалося вивести на ці формати навчання завдяки облаштуванню укриттів у них або забезпеченню сховищ у пішій доступності до закладів.

Зимові канікули у навчальних закладах Київщини тривали від трьох до чотирьох тижнів. Збільшення часу зимового відпочинку було пов’язано з тим, що більшість закладів освіти вирішили працювати без осінніх канікул. 23 січня учні 507 шкіл Київської області повернулися за парти після зимових канікул.

Деякі школи Київщини з 20 березня, пішли на весняні канікули. Цієї весни учні навчальних закладів відпочиватимуть у різні терміни. Час проведення весняних канікул визначали педагогічні ради закладів освіти області, він залежить від того, як школярі відпочивали взимку.

Третього квітня стартувала реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) 2023 року. Станом на 10 квітня у Київській області для участі в тестуванні зареєструвався 1661 випускник шкіл.

Навчальний рік 2022\2023 для учнів столичних шкіл закінчиться 30 червня. 16 червня має стати Днем останнього дзвоника. Документи про освіту випускникам мають видати у період з 21 по 23 червня.

Читайте також

Кубраков: у партнерстві з ПРООН та UNOPS буде відновлено понад 100 шкіл

Вибір редакції

На початок