У пологовому будинку Рівного проведуть день відкритих дверей. Що і кому готові показати

У пологовому будинку Рівного проведуть день відкритих дверей. Що і кому готові показати

У пологовому будинку Рівного проведуть день відкритих дверей. Що і кому готові показати
День відкритих дверей у пологовому 18 березня 2023 року/Фото: Пологовий будинок Рівненської міської ради

У рівненському пологовому будинку 22 квітня відбудеться день відкритих дверей. На захід запрошують майбутніх батьків, їм покажуть пологові зали та умови перебування в післяпологових палатах. Про це 18 квітня Суспільному розповіла керівниця закладу Світлана Муравська.

Майбутні мами і тати зможуть поставити працівникам пологового питання, які цікавлять, а також отримати інформацію про пологовий будинок, партнерські пологи та перелік необхідних речей.

"Робимо екскурсію для майбутніх мам, тат по пологовому будинку, починаючи від санпропускника через відділення патології, тому що хтось потрапить туди, хтось буде чекати у відділенні добу до пологів, хтось буде чекати тиждень, а хтось одразу потрапить в пологове відділення. Ми також показуємо всі пологові зали, післяпологові палати, відділення сумісного перебування матері і з дитинкою, постінтенсиву. А також відповідаємо на всі запитання, розповідаємо, що таке пологи", — розповіла лікарка.

За її словами, такий інформаційний захід у міському пологовому будинку проводять в середньому раз на п'ять-шість тижнів.

"Враховуючи ситуацію в країні, війну, у нас в місті живе багато жінок зі східних, південних областей України, вони так само приїздять до нас для того, щоб народити в безпечних умовах. І наш заклад один із тих, який може надати їм цю послугу — безпечні пологи. Тому ми й робимо день відкритих дверей, знайомимо сім'ї з усім тим, що ми можемо їм запропонувати", — додала вона.

Світлана Муравська зазначила, що на день відкритих дверей частіше приходять подружні пари:

"Мені здається, що це близько 60%, а 40% — мами. Хоча кожного разу індивідуально. Можливо, 50 на 50. Але дуже приємно відмітити, що зараз чоловіки цікавляться пологами своїх дружин. На сьогодні українці народжують дітей в родину, а не жінка народжує дитину собі і, як на мене, це дуже позитивна тенденція".

День відкритих дверей — одна з можливостей показати майбутнім батькам вибір, зауважила керівниця пологового будинку.

"Відчуття безпеки має бути не виключно під час пологів. Люди, коли готуються до пологів, хочуть бачити умови, команду, хочуть розуміти, куди вони потраплять. Вони можуть піти в один заклад, у другий чи в третій. Практично всі пологові будинки проводять дні відкритих дверей і жінка за свою вагітність може об'їхати практично всю Україну, обираючи собі заклад. Та й пологи не так часто з нами трапляються у житті, тому хотілось би, щоб це була подія, яку запам'ятаєш на все життя в хорошому сенсі цього слова", — додала Світлана Муравська.

День відкритих дверей у пологовому будинку за адресою вул. Медична, 7 відбудеться у суботу, 22 квітня, о 10:00.

Читайте також

  • Рибу ловлять сітками: рівнянин показав, як браконьєри організували незаконний промисел
  • У Поминальну неділю збільшать кількість громадського транспорту до кладовища Нове у Рівному
  • "Щоб мали більше сил, віри й хисту": у Рівному майстриня вишиває військовим сорочки-обереги

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок