"Мав кудись поставити ногу". Баскетболіст "Ворріорз" свідомо став на груди супернику – його вилучили за грубість

"Мав кудись поставити ногу". Баскетболіст "Ворріорз" свідомо став на груди супернику – його вилучили за грубість

"Мав кудись поставити ногу". Баскетболіст "Ворріорз" свідомо став на груди супернику – його вилучили за грубість
Дреймон Грін після того, як наступив на Домантаса Сабоніса, фото: GETTY IMAGES

Що взагалі сталося.

Чинні чемпіони НБА, баскетбольний клуб "Голден Стейт Ворріорз", розпочали виступ у плей-оф сезону 2022/23 з двох поспіль поразок від "Сакраменто Кінгз". Обидва матчі були близькими, двічі забирали перемогу "Кінгз", за яких також виступає українець Олексій Лень.

Читайте більше: "Сакраменто" Олексія Леня вдруге переміг "Голден Стейт" у плей-оф НБА: як зіграв українець

Наприкінці другого матчу (завершився зрештою з рахунком 114:106 на користь "Сакраменто") плей-оф між "Кінгз" та "Ворріорз" також стався ігровий інцидент, за який один з лідерів "Голден Стейт" отримав вилучення з гри. А один з лідерів "Сакраменто" пройшов обстеження на предмет подальшої травми.

Що відбулося

  • Атака "Кінгз" завершилася неточним кидком, Стеф Каррі зробив підбирання у захисті і "Голден Стейт" вибігав у швидку атаку.
  • Форвард "Кінгз" Домантас Сабоніс підслизнувся, упав на майданчик і схопив за ногу форварда "Ворріорз" Дреймона Гріна. Ймовірно, таким чином, він хотів завадити супернику вибігти в швидку атаку.
  • Дреймон Грін свідомо наступив на грудну клітину Сабонісу, так звільнив ногу. Гравець "Кінгз" ще кілька хвилин лежав на майданчику.
  • Сабоніс отримав технічний фол за те, що схопив ногу Гріна. А Дреймон – грубий фол та вилучення з гри за те, що наступив на груди супернику.
  • Після гри ESPN повідомило, що Сабоніс проходить ренгтен на предмет пошкодження у ребрах / легенях.
  • Після вилучення Дреймон Грін емоційно спілкувався з фанатами "Кінгз", які гучно освистували його.

Що сказали учасники інциденту після гри

  • Домантас Сабоніс
"Це плей-оф баскетбол. Гляньте на фанів – ми тут, аби битися. Ми обоє боролися за підбирання, впали один на одного. Такі речі трапляються, це баскетбол. Потрібно рухатися далі, наступна гра".
  • Дреймон Грін
"Мене схопили за ногу, удруге за два дні, а судді просто дивилися. Мені потрібно було кудись поставити свою ногу. Я – не найбільш гнучка людина, тож не міг дуже витягнутися. Я міг стати лише так. Як мені пояснили вилучення? Що я наступив надто сильно".

Дреймон Грін може отримати додаткову дискваліфікацію на наступну гру, якщо таке рішення ухвалить НБА.

Наступний матч між "Ворріорз" та "Кінгз" відбудеться уже на майданчику чинних чемпіонів НБА, у ніч на п'тницю, 21 квітня за київським часом.

На початок