Матчі НБА можуть транслювати з затримкою через лайку гравців. Раніше її заглушували фани

Матчі НБА можуть транслювати з затримкою через лайку гравців. Раніше її заглушували фани

Матчі НБА можуть транслювати з затримкою через лайку гравців. Раніше її заглушували фани

НБА розглядає варіант штучної затримки трансляції матчів через ненормативну лексику від баскетболістів на паркеті. Через відсутність глядачів на трибунах, які створювали шум, лайка може потрапляти в ефір.

Комісіонер НБА Адам Сілвер висловив занепокоєння проблемою нецензурної лексики під час матчів ліги, яка незабаром поновиться.

"Часто гравці на майданчику говорять певні речі один одному, тому що на арені дуже голосно, вони знають, що багато чого не "вловить" трансляція. Можливо, їм доведеться дещо адаптувати свою мову, адже їхні слова сприйматимуть мікрофони і, з усією серйозністю, нам може знадобитися деяка затримка" - передає слова Сілвера CBS Sports.

Крім того, НБА розглядає варіант створення штучного шуму, який заглушуватиме лайливі слова.

Водночас, багато вболівальників баскетболу воліли б чути все, що відбувається на паркеті. За цю ідею зокрема висловився зірка "Юти Джаз" Донован Мітчелл. "О ні, дозвольте мені це чути", - написав баскетболіст.

Утім, головна проблема полягає в корпоративних спонсорах. Компанії, які рекламуються під час поєдинків НБА, не бажають, аби їхні бренди асоціювалися з "міцними" слівцями.

Востаннє до затримки трансляцій вдавалися ще у 80-х роках. Тоді це було ознакою непопулярності ліги серед вболівальників та корпоративних спонсорів.

Рестарт сезону НБА відбудеться за участю 22 команд. Серед них - клуб Олексія Леня, який перебуває в самоізоляції через зараження на коронавірус.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start