Міністр Вадим Гутцайт: "Спорт в Україні вже почав працювати"

Міністр Вадим Гутцайт: "Спорт в Україні вже почав працювати"

Ексклюзивно
Міністр Вадим Гутцайт: "Спорт в Україні вже почав працювати" Facebook Вадим Гутцайт

Міністр молоді і спорту Вадим Гутцайт в ефірі радіо "Промінь" розповів, як розвивається український спорт після карантину та як наразі працює Міністерство. З очільником відомства поспілкувався ведучий Вадим Корженко.

"Український спорт пережив карантин. Уже всі спортсмени почали готуватися. У нас є мета ─ Олімпійські та Паралімпійські ігри, Дефлімпійські та Всесвітні ігри. Ми відкрили всі бази, дитячо-юнацькі спортивні школи. Тобто спорт вже почав працювати", ─ зазначив Вадим Гутцайт.

Міністр молоді і спорту розповів про свої досягнення на посаді.

"Головне ─ ми відновили роботу Міністерства молоді і спорту. Ми призупинили реорганізацію міністерства і вже протягом 4-х місяців воно працює. Для галузі дуже важливо, щоб було окреме міністерство. Ми почали працювати над інфраструктурою по всій країні, у всіх містах та областях. Важливо, аби для дітей та збірних команд було місце, де вони зможуть готуватися до змагань. Ми розробляємо стратегію розвитку фізичної культури і спорту. Ми почали доповнення до закону про фізичну культуру та спорт, тому що є над чим працювати. Тобто є певні напрацювання, і будемо йти далі", ─ сказав він.

Гутцайт також прокоментував, скільки потрібно чекати, щоб в Україну повернулися міжнародні змагання.

"Ви бачите, що на сьогодні спортивний світ ще стоїть. Відновилися лише місцеві чемпіонати у всіх країнах. Міжнародних змагань ще немає. Ми очікуємо календарі міжнародних федерацій для того, аби наші спортсмени виїжджали на міжнародні змагання. Зараз йде внутрішня робота. Ми дуже прагнемо, щоб в Україні проводилися міжнародні змагання. У нас є місце для проведення і люди, які будуть це організовувати, потужні федерації. Ми працюємо над тим, аби після закінчення COVID-19, ми почали проводити в Україні міжнародні змагання, аби всі бачили, що Україна ─ дуже потужна спортивна держава", ─ зауважив міністр.

Що відомо

  • Вадим Гутцайт є олімпійським чемпіоном з фехтування на шаблях та президентом Федерації фехтування України. У березні 2020 року Вадим Гутцайт був призначений міністром молоді та спорту України.
  • Гутцайт у червні відзвітував про втілення ініціативи президента Зеленського щодо побудови інфраструктурних об'єктів в усіх регіонах України. Міністр наголосив, що за 100 днів не встигли збудувати об’єкти, але вже до вересня цього року планується ввести в експлуатацію 12 об’єктів у 9 областях України.
  • Очільник Міністерства також заявив, що всі охочі від 28 червня зможуть займатися спортом на території НСК "Олімпійський".
Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start