Турецька спортсменка втратила свідомість посеред виступу на чемпіонаті Європи-2023 з важкої атлетики: у якому вона стані

Турецька спортсменка втратила свідомість посеред виступу на чемпіонаті Європи-2023 з важкої атлетики: у якому вона стані

Баяв Пелінсу після цього припинила змагання.

У вірменському Єревані у суботу, 15 квітня, розпочався чемпіонат Європи-2023 з важкої атлетики. У перший день змагань на старт вийшли жінки у ваговій категорії до 45-ти та 49 кілограмів.

На цих змаганнях представлена і збірна України, яка розпочала змагання у Єревані з двох бронзових нагород Ангеліни Ломачинської. Важкоатлетка стала третьою у ривку та за сумою.

Читайте також: Україна здобула дві "бронзи" у перший день чемпіонату Європи з важкої атлетики 2023 року

Ангеліна Ломачинська на Євро-2023 змагалась серед атлетів до 49 кілограмів. Саме у цій категорії стався інцидент за участі турецької спортсменки Баяв Пелінсу.

Що сталося?

21-річна Баяв Пелінсу розпочала чемпіонат Європи з важкої атлетики зі змагань у ривку. Турецька спортсменка вдало виконала дві спроби, піднявши 75 та 78 кілограмів відповідно.

Результату Пелінсу у другій спробі вистачило б для п'ятого місця у ривку, однак спортсменка завершила змагання після третьої спроби. У ній Баяв спробувала підняти ті ж 78 кілограмів. Турецька важкоатлетка встала з штангою, однак кинула її.

Кинувши штангу, Баяв Пелінсу спробувала зняти пояс, але не встигла це зробити і впала, втративши свідомість. Одразу після цього спортсменка отримала першу допомогу від лікарів.

Після інциденту Баяв Пелів опублікувала падіння в сторис в Instagram. У відео з епізодом важкоатлетка подякувала всім за підтримку, але не зазначила причину свого падіння на чемпіонаті Європи.

"Мені дуже сумно. Добре те, що добре закінчується. Дуже дякую за вашу підтримку", - написала спортсменка.
Турецька спортсменка втратила свідомість посеред виступу на чемпіонаті Європи-2023 з важкої атлетики: у якому вона стані
Скриншот з Instagram Баяв Пелінсу

Що відомо про Баяв Пелінсу та Євро з важкої атлетики

  • Баяв Пелінсу – 21-річна турецька важкоатлетка. У 2018 році спортсменка стала третьою у ривку на молодіжному чемпіонаті Європи. У 2019 році стала шостою за сумою двох видів на дорослому Євро у Батумі.
  • Євро-2023 у Єревані триватиме до 23 квітня. У неділю, 16 квітня, на турнірі змагатимуться чоловіки до 55 кг та 61 кг.
Читайте також: У Вірменії на відкритті Євро з важкої атлетики підпалили прапор Азербайджану. Країна відкликала збірну зі змагань

Вибір редакції

На початок