На окупованій Луганщині за віком звільняють з військової служби чоловіків у 55 років

На окупованій Луганщині за віком звільняють з військової служби чоловіків у 55 років

На окупованій Луганщині за віком звільняють з військової служби чоловіків у 55 років
Російським мобілізованим перевіряють температуру на призовному пункті у Волгоградській області, 24 вересня 2022 року, ілюстративне фото: AP

В "ЛНР" перейшли на російське законодавство. Однак закони не розповсюдились на звільнення з військової служби. В Росії звільняють чоловіків за віком по досягненні 50 років, а на окупованій Луганщині — у 55 років, щоб воювали більше людей.

Про це повідомили в Луганській обласній військовій адміністрації.

"Вже декілька місяців на окупованій території Луганщини не хочуть розв’язувати юридичну колізію, що виникла при переході від одного законодавства до іншого. Так, за російськими законами звільнення зі служби за віком відбувається у 50 років, а за законами так званої «ЛНР» — у 55", — сказано в повідомленні.

Це дає змогу й примусово мобілізувати більшу кількість осіб, й, відповідно, звільняти зі служби значно пізніше, зазначили у військовій адміністрації.

Що відомо про мобілізацію на окупованій Луганщині

Російські окупанти використовують медичні заклади у Новопскові та Кряківці на Луганщині, як військові шпиталі. Також вони розгорнули наметове містечко для своїх військових.

Місцеві окупаційні адміністрації Луганщини отримали наказ командувача військ південного військового округу Міністерства оборони РФ щодо прискорення мобілізаційних заходів. Місцевим окупантам необхідно поставити на облік усіх чоловіків, провести їхній медогляд та забезпечити документами.

Так звана місцева влада Старобільська, Щастя, Нового Айдару, Новопскова та Нижньотеплого Луганської області заявила про початок масштабних військових навчань чоловіків призовного віку, які мають паспорти "ЛНР" та РФ.

У окупованому місті Кадіївка, що на Луганщині, представники окупаційної влади почали побудинковий обхід в рамках мобілізації, в тих, хто не хоче воювати вимагають гроші.

Читайте також

В Росії готуються до масової мобілізації студентів очної форми навчання — ГУР

Першими підуть власники російських паспортів: в окупованих містах Луганщини заговорили про новий етап мобілізації

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок