25% зареєстрованих учасників не з’явилися на ЗНО з української мови на Полтавщині

25% зареєстрованих учасників не з’явилися на ЗНО з української мови на Полтавщині

25% зареєстрованих учасників не з’явилися на ЗНО з української мови на Полтавщині Суспільне Полтава

На Полтавщині на тестування з української мови 30 червня не з’явилося чверть зареєстрованих учасників. А це близько трьох тисяч людей, розповіла відповідальна за проведення ЗНО в області Наталія Барболіна. Абітурієнтів, у кого б зафіксували підвищену температуру, не було. Загалом ЗНО з української мови та літератури складали у 56 пунктах області.

За дві години до початку ЗНО з української мови та літератури перед Полтавським університетом економіки та торгівлі збираються абітурієнти. Складати іспит у цьому пункті тестування прийшла полтавка Ольга Ланько.

"Я ходила до репетитора, а вже останні тижні готувалася сама. Найбільше за українську мову переживаю, є питання, які я не дуже знаю. Хотілося 170 плюс", − розповідає учасниця ЗНО Ольга Ланько.

Учасники ЗНО з української мови на вході до пункту тестування мають дотримуватись дистанціїСуспільне Полтава

Учасники ЗНО з української мови на вході до пункту тестування мають дотримуватись дистанції

Чекає на початок тестування Анастасія Дерев’янко. Для неї це перше ЗНО.

"Перепустка, сертифікат і паспорт. І маска. Хвилювання трошки було, але зараз вже все нормально. Тут є мій клас, тому почуваюся більш впевнено", − каже учасниця ЗНО Анастасія Дерев’янко.

Пускають до пункту тестування учасників протягом години. На вході – розмітки для дотримання дистанції. Всередині – дезінфекція рук та перевірка температури. В аудиторії – щонайбільше 15 абітурієнтів. Кожен сідає за окремий стіл. На ньому можна лишити документи, ручки та пляшку води. Також – власний антисептик. Всі інші речі – за окремий стіл. На написання тесту учасники мають три години. За цей час мають вирішити 58 завдань.

Учасникам тестування на вході перевіряють температуруСуспільне Полтава

Учасникам тестування на вході перевіряють температуру

"Для виконання усіх завдань і для того, щоб переписати твір, мені знадобилося 2 години. Я вважаю, що завдання були не складними. Деякі завдання були такі, над якими треба було подумати. Над питаннями написання слів з великої літери, аналіз тексту, а також питання щодо аналізу поетичного твору", − розповідає учасниця ЗНО Наталія Ярич.

Учасник ЗНО Владислав Палкін каже: "Складність завдань була більш середня, аніж тяжка. Я сподіваюся, що я справився десь на 125 балів, що потрібно для прохідного на бюджет. Більш складні були з української літератури, бо деякі твори у голові починають змішуватися".

Загалом на тестування з української мови із Полтавщини зареєструвалися майже 13 тисяч учасників, з’явилося 75%, розповіла відповідальна за проведення ЗНО в області Наталія Барболіна.

Учасники ЗНО у приміщенні для проведення тестування. Деякі абітурієнти відсутніСуспільне Полтава

Учасники ЗНО у приміщенні для проведення тестування. Деякі абітурієнти відсутні

"Це перевищує середній показник по Україні – 74,44 %. Було 7 осіб, які були недопущені до пунктів тестування через неповний комплект документів. Випадків виявлення ознак ГРВІ, у тому числі і після температурного скринінгу, у нас не було", − розповідає відповідальна за проведення ЗНО в області Наталія Барболіна.

Нагадаємо, перше тестування, яке складали цьогоріч абітурієнти, було ЗНО з математики і відбулося воно 25 червня. Наступний іспит з фізики. А завершиться основна сесія ЗНО-2020 17 липня тестуванням із хімії.

Відео

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди