Будівництво модульних котелень у Харкові: хто виграв тендери

Будівництво модульних котелень у Харкові: хто виграв тендери

Будівництво модульних котелень у Харкові: хто виграв тендери
Суспільне Харків

Визначився переможець тендерів на будівництво дев'яти модульних котелень у Харкові. "Харківські теплові мережі" витратять на ці роботи 55,2 млн гривень.

Модульні котельні будуватиме ТОВ "Техекс-Газ" за 55 мільйонів 296 тисяч 628 гривень. Про це стало відомо з тендерів на платформі Prozorro.

Фірма спеціалізується на виробництві радіаторів і котлів центрального опалення.

Нові котельні облаштують:

  • по вулицях Академіка Курчатова, Сергія Тархова, Гацева;
  • по проспекту Героїв Харкова;
  • вулицях Конєва, Тімірязєва, Катаєва та Великій Панасівській.

Роботи мають виконати до 31 грудня.

За даними аналітичної системи Clarity project, співзасновники фірми "Техекс-Газ" — підприємці Юзеф Броневський та Дмитро Усатенко.

Броневський є співзасновником компанії "Будпромсервіс Лтд", яка займається монтажем водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування. Також він був радником колишнього заступника голови Харківської обладміністрації Євгенія Шахненка.

Дмитро Усатенко є співзасновником приватного підприємства "Нова Сіверія", торгівельної компанії "Техекс", фірми "Нетіченський бульвар", засновником "ЛП Спіропласт" та "Завод Спіропласт".

Що відомо

  • "Харківські теплові мережі" встановили 10 блоково-модульних котелень у 2022 році. У 2023 році розробили проєктно-кошторисну документацію на встановлення ще 14 таких котелень протягом ремонтної кампанії.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок