Посольства Фінляндії та Франції у Москві отримали пакунки з білим порошком і кістками

Посольства Фінляндії та Франції у Москві отримали пакунки з білим порошком і кістками

Москва
Росія, Москва. Фото: УНІАН

До посольства Фінляндії та Франції у Москві 13 квітня надійшли небезпечні пакунки. Фінські дипломати отримали конверти з білим порошком, а французькі — посилку з кістками.

Як повідомляє Yle, три конверти з невідомим білим порошком були адресовані фінським дипломатам.

В будівлю посольства прибула російська поліція для розслідування інциденту. Невідому речовину з конвертів відправили на перевірку.

У МЗС Фінляндії у четвер увечері не змогли прокоментувати подію.

Видання зазначає, що у грудні минулого року посольство Фінляндії в Москві зазнало нападу.

Російське агентство ТАСС з посиланням на джерела в правоохоронних органах повідомило, що співробітникам французького посольства в РФ надійшла посилка з кістками.

За даними джерела, на місце події прибула поліція, зараз за цим фактом проводиться перевірка та встановлюється відправник посилки.

Всередині посилки, припускається, були кістки дрібної тварини або птаха у білому пакеті із написом "Пошта росії". Відправником вказаний П'єтро Нотаріанні, італійський продюсер, який помер у 2006 році, повідомив канал РЕН ТВ.

Телеграм-канал Baza повідомив, що це був звичайний пакет "Пошти Росії", але при стандартній процедурі скандування співробітники посольства побачили всередині дрібні кістки та шприц і викликали поліцію, яка забрала пакунок.

Зазначається, що схожі посилки французьке посольство отримувало вже двічі. У червні 2022 року в посилці були бахіли, кістки і згортки з незрозумілим вмістом. У комплекті йшла записка, яка стверджувала, що це "Сувеніри з Криму".  У грудні посольство отримало пакет з мертвою мишею і павуком.

Вибір редакції

На початок