ЄС готує 11 пакет санкцій проти РФ

ЄС готує 11 пакет санкцій проти РФ

Путін
Президент Росії Володимир Путін проводить зустріч з членами уряду, Москва, 10 березня 2022 року. Фото: АР

У Європейському Союзі готуються запровадити 11 пакет санкцій проти Росії та спробують придушити спроби уникнути запроваджених раніше обмежень.

Про це в інтерв'ю CNBC сказала єврокомісарка з питань фінансових послуг, фінансової стабільності та ринків капіталу Мейрід Макгіннес.

"Європа запровадила 10 пакетів санкцій. У нас буде ще один пакет. Санкції працюють, і ми будемо робити більше, але нам потрібно дивитися на повну імплементацію", — сказала вона.

За словами єврокомісарки від санкцій постраждали російська "військова машина" і армія РФ має проблеми на полі бою.

Макгіннес вказала, що Брюссель не тільки запровадить нові санкції проти Москви, але й зосередиться на боротьбі зі спробами обходу обмежувальних заходів.

"Ми маємо переконатися, що вони не знайдуть способи обійти наші санкції, і я неодноразово наголошую на тому, що чим глибші наші санкції, тим сильнішими вони є, тим більше Росія шукатиме тих шляхів (обходу санкцій, — ред.)", — зазначила вона.

Читайте також: Євросоюз запровадив санкції проти ПВК "Вагнер" і компанії РІА ФАН, яка належить Пригожину

Що відомо про 10-й пакет санкцій ЄС

24 лютого 2023 року країни ЄС ухвалили десятий пакет санкцій проти Росії. Обмеження запроваджуються проти 121 російської фізичної та юридичної особи, зокрема, трьох банків, Міноборони та Служби зовнішньої розвідки РФ.

Загалом запропонований пакет включає обмеження торгівлі на суму понад 10 мільярдів євро, зокрема заборону на імпорт ЄС російського каучуку. Це також заборонить експорт ЄС до Росії технічного обладнання та запчастин, які Москва може використовувати на полі бою.

Санкції. Усі останні новини

Читайте також

СБУ заарештувала активи Новинського на понад 3,5 млрд гривень

США запровадили нові санкції проти РФ

Британія запровадила санкції проти дружини Медведчука та родичів російських олігархів

На початок