"Готуємо хлопців. І дуже чекаємо постачання зброї" — Зеленський провів Воєнний кабінет

"Готуємо хлопців. І дуже чекаємо постачання зброї" — Зеленський провів Воєнний кабінет

"Готуємо хлопців. І дуже чекаємо постачання зброї" — Зеленський провів Воєнний кабінет
Президент України Володимир Зеленський. Фото: ОПУ

Президент України Володимир Зеленський 13 квітня провів Воєнний кабінет. Про це він розповів у своєму вечірньому зверненні. Йдеться про особливий формат роботи з керівниками сектору оборони, командувачами, розвідкою, Офісом, пояснив президент.

"Лише те, що безпосередньо необхідно для управління передовою й забезпеченням активних дій України, захистом нашої держави від російського терору”, — сказав Зеленський.

Він додав, що це було змістовно і дії України будуть потужними.

“Готуємо хлопців. І дуже чекаємо постачання зброї, обіцяного партнерами. І по максимуму наближаємо перемогу. І по максимуму — дух єдності. По максимуму — ефективність. Підготовка — теж по максимуму”, — сказав Зеленський.

Президент також повідомив, що підписав укази про нагородження українських воїнів.

“Чотири укази. 349 військовослужбовців відзначені державними нагородами. Серед них — 45 бійців Повітряних сил, 152 — ДШВ, 152 воїни — Сухопутні війська”, — пояснив Зеленський.

За його словами, особливо він хотів би відзначити українських бійців, які бʼються на Донеччині у складі ОСУВ “Таврія” генерала Тарнавського. Зокрема, морських піхотинців 35-ї окремої бригади та артилеристів 55-ї окремої бригади. Також президент подякував бійцям ОСУВ “Одеса” генерала Москальова — 63-тя окрема механізована бригада, яка бʼє окупантів за удари по містах і селах на Південному напрямку. Також президент подякував воїнам 126-ї окремої бригади сил ТрО — аеророзвідникам.

Читайте також

Обстріл Словʼянська, Україна закликає світ відреагувати на відео страт. 414 день війни. Онлайн

Зеленський заснував День працівника оборонно-промислового комплексу України

На початок