Кантрі-музикант Бред Пейслі заспівав "Червону руту" в центрі Києва

Кантрі-музикант Бред Пейслі заспівав "Червону руту" в центрі Києва

Кантрі-музикант Бред Пейслі заспівав "Червону руту" в центрі Києва
Фото: facebook.com/bradpaisley

Американський кантрі-музикант Бред Пейслі став амбасадором UNITED24 та приїхав до Києва. Про це повідомляє організація UNITED24 в Instagram.

Бред Пейслі виконав свій сингл "Same Here", а потім заспівав "Червону руту" у центрі Києва. Дія відбувалася на Михайлівській площі перед знищеною російською технікою.

"Уже понад рік Росія випускає свої убивчі ракети по мирних містах. Я тут, щоб підтримати напрямок "Відбудова України" платформи UNITED24, і закликаю вас зробити те саме", – зазначив Бред Пейслі.

Бред Пейслі – американський кантрі-співак, автор пісень. Він виграв 3 Греммі, 14 Academy of Country Music Awards, 14 Country Music Association Awards та 2 American Music Awards.

Під час російського вторгнення у 2022 році підтримав Україну та проводив збір коштів на підтримку українців. Сингл "Same Here" написав та присвятив Україні, а всі кошти з роялті за трек перекаже на відбудову України.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок