В Івано-Франківській громаді розширили Алею героїв на міському кладовищі у Чукалівці

В Івано-Франківській громаді розширили Алею героїв на міському кладовищі у Чукалівці

В Івано-Франківській громаді розширили Алею героїв на міському кладовищі у Чукалівці
Фото: Суспільне Івано-Франківськ/Ілона Шевченко

Івано-Франківській громаді вдалося отримати додаткових 75 сотих землі біля Алеї героїв на міському кладовищі у Чукалівці. Про це в ефірі радіо "Західний полюс" повідомив директор департаменту земельних ресурсів та сільського господарства Івано-Франківської міськради Микола Вітенко.

"Це був досить тривалий процес, перемовини тривали чотири місяці. Нам вдалося домовитися з підприємцем, хоча він одразу категорично відмовлявся продавати. Нам вдалося обміняти на іншу земельну ділянку. Всі необхідні документи вже оформили", — каже Вітенко.

З його слів, місто отримало додаткових 75 соток землі для поховання військовослужбовців.

9 вересня 2022 року депутати Івано-Франківської міської ради ухвалили рішення збільшити територію Алеї героїв на міському кладовищі у Чукалівці. Для цього потрібно було викупити приватну земельну ділянку площею 75 сотих.

Що відомо

На міському кладовищі у Чукалівці поблизу Івано-Франківська виділили окремий сектор для могил загиблих бійців у російсько-українській війні. Рішення про окремий сектор під поховання зумовлене тим, що на Алеї слави, де ховали учасників АТО, занадто мало місця. Можливості її розширити немає.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок