В Ірпені триває демонтаж зруйнованих приватних будинків

В Ірпені триває демонтаж зруйнованих приватних будинків

В Ірпені триває демонтаж зруйнованих приватних будинків
Демонтований приватний будинок в Ірпені. Фото: Ірпінська міська рада / Telegram

В Ірпені на Київщині продовжують демонтувати зруйновані під час війни приватні будинки. Про це повідомляє Ірпінська міська рада в Telegram.

Роботи виконуються в межах Меморандуму про співпрацю між міськрадою і ПРООН та фінансуються Урядом Японії.

Вже демонтували 60 споруд, проте планують знести до 130 приватних будинків у громаді, які найбільше постраждали від бойових дій. Це потрібно, аби в подальшому реалізувати проєкти комплексної відбудови житла.

Що відомо про відбудову Київської області

На Київщині у Бучанському районі завершився демонтаж 31 пошкоджених приватних будинків під час повномасштабного вторгнення РФ.

2 січня 2023 року мер Бучі поінформував, що в громаді близько 523 приватних будинків мають руйнування різного ступеня. З них 70 осель повністю знищені через російське вторгнення.

На Київщині відновили повністю та частково 11 449 об'єктів, повідомили в Київській ОВА. Це будівлі, які пошкодила та зруйнувала Росія внаслідок вторгнення в області.

З резервного фонду обласного бюджету Київщини 145 мільйонів гривень спрямували на подолання наслідків російської військової агресії та відновлення регіону. Із них 100 мільйонів — на розвиток і утримання автомобільних доріг та відповідної інфраструктури, ще 2 мільйони — на роботу територіальної оборони та інші заходи, пов'язані з військовою агресією.

Читайте також

Залишили боєприпаси і документи: на Київщині виявили місце дислокації російських військових

Ірпінь отримав допомогу від Японії. Про що йдеться

На початок