Світовий банк призначив нового директора по Україні. Що про нього відомо

Світовий банк призначив нового директора по Україні. Що про нього відомо

Світовий банк призначив нового директора по Україні. Що про нього відомо Фото: World Bank/BGK

Світовий банк призначив Арупа Банерджі новим директором у справах Білорусі, Молдови та України.

Як повідомили у пресслужбі банку, Банерджі керуватиме співпрацею Банку з урядами та партнерами у трьох країнах. Він очолює узгодження та впровадження кредитного портфелю, аналітичних продуктів та визначає майбутні напрямки програм. Банерджі співпрацюватиме з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) та Багатостороннім агентством з гарантування інвестицій (MIGA), щоб зміцнити результати групи Світового банку в Білорусі, Молдові та Україні.

Що відомо про Банерджі

До призначення на посаду Банерджі був регіональним директором Світового банку по країнах Європейського Союзу, де керував операційною, стратегічною та інформаційною роботою банку в країнах-членах ЄС. У минулому він також був старшим директором Світового банку та керівником департаменту глобальної практики з питань праці, соціального захисту та пенсійних систем.

До роботи в установі з 1998 року Банерджі викладав у Центрі розвитку економіки при Вільямс Коледжі (штат Масачусетс, США). Там він очолював аспірантську програму економічного факультету, викладав у Пенсільванському університеті. Він має наукові ступені магістра та PhD економіки від Пенсільванського університету та ступінь бакалавра економіки від Університету Делі в Індії. Банерджі є автором серії статей та книг із проблем економічного зростання, державних фінансів, людського розвитку, соціального захисту, інституційного розвитку, праці, боротьби з бідністю та нерівністю.

Що відомо

  • З липня 2016 року і до лютого 2020 року посаду директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України обіймала Сату Кахконен.
  • У лютому 2020 року її було призначено директором Світового банку у справах Індонезії та Східного Тимору.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди