Громаді Миколаївщини передали твердопаливну котельню

Громаді Миколаївщини передали твердопаливну котельню

Громаді Миколаївщини передали твердопаливну котельню
Фото: voznesensk.info

Вознесенська громада у квітні отримала модульну твердопаливну котельню, тепловою потужністю 1000 кіловатів. Допомогу надало Представництво UNICEF Дитя́чий фонд ООН, ЮНІСЕФ (англ. United Nations Children's Fund, UNICEF, вимовляється [ˈjuːnɨsɛf]) спеціалізована структура ООН, створена 11 грудня 1946 року.в Україні.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла секретарка Вознесенської міської ради Вікторія Бальцер.

Котельня від "UNICEF Ukraine" буде встановлена на території комплексу будівель та споруд на вулиці Соборності. У рамках заходів з підготовки до опалювального періоду 2023-2024 років планується реконструкція газової котельні. Нова модульна твердопаливна котельня буде встановлена як резервне джерело теплової енергії.

"Громада передала цей комплекс школі №10 міста Вознесенська, там будуть навчатися діти. Але, щоб це сталося, треба забезпечити роботу системи опалення. Наразі котельня в аварійному стані", — розповіла Вікторія Бальцер.

Громаді Миколаївщини передали твердопаливну котельню
Оснащення котельні. Фото: voznesensk.info

Станом на 12 квітня будівля не використовується. У планах представників громади відремонтувати дах та зробити опалення, щоб використовувати будівлю як навчальний корпус.

"У зв’язку з цим звернулись до донорів, які нам допомогли придбати котельню. Ми шукали саме такої потужності, твердопаливну. Будемо встановлювати, зараз розробляємо проєкт, щоб з вересня могли забезпечити опалення в будівлі", — сказала секретарка міської ради.

Громаді Миколаївщини передали твердопаливну котельню
Модульна котельня. Фото: voznesensk.info

Співпрацю із Представництвом UNICEF в Україні громада розпочала вже під час повномасштабних бойових дій. До цього співпрацювали в межах певних навчальних заходів.

Читайте також

Державна зрада. До 15 років позбавлення волі засудили миколаївця

Гранати, міни, набої. Жителі Миколаївщини на своїх подвір’ях знаходять боєприпаси

У Миколаєві відбулася перша гра Чемпіонату з футболу серед юнаків

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок