На ЗНО з української мови і літератури зареєструвались понад 360 тисяч осіб

На ЗНО з української мови і літератури зареєструвались понад 360 тисяч осіб

На ЗНО з української мови і літератури зареєструвались понад 360 тисяч осіб

Для проходження тесту з української мови і літератури, яке відбудеться 30 червня, зареєструвалися найбільше учасників - 369 562 особи.

Як повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, для проходження ЗНО з української мови і літератури створено 24 970 аудиторій у 1 522 пунктах тестування.

Зазначається, що допуск учасників до пункту триватиме з 9:50 до 10:50. Разом з тим учасників попросили приходити до пункту тестування в проміжок часу, зазначений у запрошенні-перепустці, а також дотримуватися дистанції та рекомендацій медиків.

Повідомляється, що вхід учасників до пунктів проведення ЗНО дозволений лише за наявності таких документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

У разі неможливості пред’явити оригінал Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів чи  електронної версії ID-картки у мобільному застосунку "Дія" абітурієнта не допустять до пункту проведення ЗНО. Крім того його не допустять до пункту тестування, якщо він з'явиться після 10.50.

При собі учасникам заборонено мати будь-які засоби зв’язку, пристрої зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друковані і рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування. Дозволено взяти 2-3 ручки, пляшку води та засоби індивідуального захисту.

В УЦОЯО додали, що для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для цього потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Що відомо

  • 25 червня в Україні розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, на яку зареєструвалось понад 186 тисяч осіб.
  • Випускники із західних областей України, які нині потерпають від повеней, у разі неможливості дістатися пунктів тестування, зможуть скласти ЗНО саме під час додаткової сесії.
  • Уряд скасував проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році, яке планувалося на 15 та 17 червня. Його можна пройти вдома.
  • Спочатку повідомлялося, що гроші за пробне ЗНО учасникам не повертатимуть, проте після обурення українців у Мінфіні вирішили повернути гроші й розказали, як це зробити.
  • Епідеміологічна комісія дозволила провести основну сесію ЗНО. Зовнішнє незалежне оцінювання в Україні проведуть з 25 червня по 17 липня.
  • Раніше в Українському центрі оцінювання якості освіти заявили, що до зовнішнього незалежного оцінювання зможуть допускати деяких учнів з підвищеною температурою (понад 37,2°С) за умови наявності довідки від лікаря про субфебрильну температуру.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди