У Кривому Розі 800 дітей планують відправити на відпочинок до дитячого табору

У Кривому Розі 800 дітей планують відправити на відпочинок до дитячого табору

У Кривому Розі 800 дітей планують відправити на відпочинок до дитячого табору
Дитячий табі "Сонячний". Фото: міська рада Кривого Рогу

У Кривому Розі 800 дітей у планують відправити на відпочинок до дитячого табору. Про це йдеться на сайті виконкому міської ради Кривого Рогу.

За повідомленням, за сприйятливої безпекової ситуації для дітей організують відпочинок у дитячому таборі "Сонячний", що розташований у селі Гурівка.

Всього влітку 2023 рок мають відпочити 800 дітей. Для цього організують чотири зміни по 200 дітей, повідомляється на сайті міськради.

"Будуть упорядковані всі корпуси та територія, дуже серйозно ми підійшли до облаштування укриття. Розуміючи, які наслідки несе війна, крім професійних вихователів та вожатих, доручив департаменту освіти і науки направити до табору психологів", – повідомив в.о. міського голови Кривого Рогу Юрій Вілкул.

Як зазначають у повідомленні, заклад готовий приймати дітей: відремонтовані всі корпуси, оновлене обладнання, посуд у їдальні, придбана нова постіль, ігровий та спортивний інвентар.

"Першочергово до табору поїдуть діти захисників та захисниць, які зараз боронять нашу країну; діти, батьки котрих загинули, пропали безвісти чи знаходяться у полоні, а також хлопці та дівчата, чиї батьки є учасниками АТО (ООС)", – повідомила директорка департаменту освіти і науки виконкому міськради Тетяна Кріпак.

З 15 червня у  "Сонячному" стартує перша відпочинкова зміна, вона триватиме 14 днів, повідомили на сайті міськради.

Читайте також

Дніпряни можуть безкоштовно відпочити у санаторіях: що для цього потрібно

Майже півтори тисячі жителів Дніпропетровщини безкоштовно оздоровляться в санаторіях: як та хто може скористатися

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок