Боротьба за Нацпарк на Одещині: еколог Русєв заявив про напад, поліція з'ясовує обставини

Боротьба за Нацпарк на Одещині: еколог Русєв заявив про напад, поліція з'ясовує обставини

Боротьба за Нацпарк на Одещині: еколог Русєв заявив про напад, поліція з'ясовує обставини
facebook.com/rusevivan

Поліція встановлює подробиці інциденту на території лісового урочища в селі Лебедівка Татарбунарського району Одеської області. Правоохоронці заявили, що стався конфлікт між місцевими жителями та представниками Нацпарку "Тузлівські лимани". Однак, адміністрація парку заявляє, що на екологів напали.

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook еколог та начальник науково-дослідного відділу Національного природного парку "Тузлівські лимани" Іван Русєв, група людей напала на нього, директорку Нацпарку Ірину Вихристюк та начальника відділу держохорони Віталія Дімова.

"Це сталося під час обстеження території Нацпарку...Саченко Світлана увірвалась в машину держохорони, де сиділа і працювала Ірина Вихристюк, побила її палицею, а також рвала волосся... ми отримали травми, терпимі, дали свідчення поліції, їдемо на судмедекспертизу", - написав він і опублікував фото.

Голова ВО "Автомайдан" Віталій Устименко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що у Івана Русєва розбита переносиця, і, можливо, зламане ребро. В Ірини забої обличчя. За даними Устименка, травмований і Віталій Дімов.

"За попередньою інформацію, тітушки мають відношення до охоронної фірми Транс-Експорт і працюють на замовлення родини Санченка, яка претендує на заволодіння 30 гектарів території Національного парку. Я вже не апелюю до поліції, просто сьогодні знову постраждали хороші люди, які рубляться за вашу природу", - написав Устименко.

В пресслужбі Нацполіції Одеської області розповіли, що встановлюють обставини конфлікту на території лісового урочища в селі Лебедівка.

"Інцидент стався між представниками Національного природного парку «Тузловські лимани» та місцевими підприємцями. В результаті конфлікту деякі його учасники отримали тілесні ушкодження", - зазначили в поліції.

На місці працює слідчо-оперативна група Татарбунарського відділення поліції. Вони з'ясовують обставини події та вирішують її правову кваліфікацію.

На початок