У Дарницькому та Деснянському районах Києва водопостачання функціонує у штатному режимі

У Дарницькому та Деснянському районах Києва водопостачання функціонує у штатному режимі

Оновлено
У Дарницькому та Деснянському районах Києва водопостачання функціонує у штатному режимі
Фото: Pixabay

У Києві витік води на проспекті Георгія Нарбута (Визволителів), 1 локалізовано, тиск у мережі в нормі. У житлових будинках водопостачання функціонує у штатному режимі. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації у Telegram.

"Зранку фахівці "Київводоканалу" продовжать ремонтні роботи",— йдеться у повідомленні.

Увечері пресслужба "Київводоканалу" повідомила, що на проспекті Георгія Нарбута (Визволителів), 1а стався значний витік з водопровідної мережі на зеленій зоні. Через це спостерігалося зниження тиску водопостачання в Дарницькому та частково Деснянському районах.

Що відомо про проблеми із водопостачанням у Києві

У Києві зранку 10 квітня стався прорив труби на бульварі Миколи Міхновського (колишня назва — бульвар Дружби Народів). Через аварію деякі вулиці залило окропом, виникло ускладнення руху транспорту на бульварі Міхновського та вулиці Підвисоцького. Технічні спеціалісти розробляли схему перепідключення будинків, щоб мінімізувати відключення.

На час ліквідації аварії на магістральному трубопроводі, що на бульварі Миколи Міхновського (раніше бул. Дружби народів), без гарячої води залишалися 4 житлових будинки.

В ніч з 5 на 6 квітня проводилася планова профілактична дезінфекція та промивка водопровідних мереж у Деснянському районі Києва. Жителям не рекомендували користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб.

Читайте також

У Києві обмежать рух транспорту. Де саме

На Великдень посилять безпекові заходи у Києві

На початок