Кабмін погодив кандидатуру заступника керівника поліції Житомирщини Артема Лисогора на посаду голови Луганської ОВА

Кабмін погодив кандидатуру заступника керівника поліції Житомирщини Артема Лисогора на посаду голови Луганської ОВА

Кабмін погодив кандидатуру заступника керівника поліції Житомирщини Артема Лисогора на посаду голови Луганської ОВА
Фото: Суспільне Житомир

Кабінет Міністрів України погодив кандидатуру заступника керівника Головного управління Нацполіції Житомирської області Артема Лисогора на посаду голови Луганської обласної військової адміністрації. Про це пише Суспільне Донбас із посиланням на представника Кабміну Тараса Мельничука.

У коментарі Суспільному Житомир Артем Лисогор підтвердив, що йому відомо про погодження його кандидатури на посаду голови Луганської ОВА.

"Так, відомо про те, що погодили, але рішення за президентом, тому зараз у відповідь на ваше питання можу сказати вам одне: можливо – все ще попереду. Я житомирянином залишаюся все одно", – сказав кореспондентці Суспільного Житомир Артем Лисогор.

Що відомо

Артем Лисогор народився 25 квітня 1983 року у Дніпропетровську. У 2004 році закінчив Національний університет внутрішніх справ у Харкові за спеціальністю "Правознавство". Службу в органах внутрішніх справ почав у червні 1999 року у Харкові курсантом Національного університету внутрішніх справ

З липня 2004 року призначений слідчим Амур-Нижньодніпровського районного відділу Дніпропетровського міського управління Управління МВС України в Дніпропетровській області. А з вересня 2005-го працював слідчим у Бабушкінському райвідділі Дніпропетровського міського управління УМВС України в Дніпропетровській області.

У лютому 2005 року Артема Лисогора призначили на посаду інспектора відділу професійної підготовки управління кадрового забезпечення Головного управління МВС України в Дніпропетровській області.

З грудня 2008 року працював старшим інспектором у підрозділі організації охорони громадського порядку управління громадської безпеки ГУМВС України в Дніпропетровській області. А у грудні 2013 року очолив відділ забезпечення масових заходів цього ж підрозділу.

У листопаді 2015 року продовжив службу у полку патрульної міліції (згодом "поліції") особливого призначення "Дніпро-1", де працював на посаді заступника командира роти.

З липня 2016 року тимчасово виконував обов’язки заступника начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

У вересні 2016 року призначений заступником начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Артем Лисогор має орден "За мужність" ІІІ ступеня. Відповідний указ №141/2022 "Про відзначення державними нагородами України" від 16 березня 2022 року опублікований на сайті глави держави.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Вибір редакції

На початок