Рейдерське захоплення агропідприємства на Черкащині: реєстраційні дані "нових власників" скасували

Рейдерське захоплення агропідприємства на Черкащині: реєстраційні дані "нових власників" скасували

Рейдерське захоплення агропідприємства на Черкащині: реєстраційні дані "нових власників" скасували
Фото ТОВ "Красногірське"

Під час комісії Міністерства юстиції права 10 квітня реєстраційні дані "нових власників", що зареєструвалися 17 березня, скасували, розповів керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Йдеться про рейдерське захоплення агропідприємства із Золотоніщини.

За словами Ігоря Табурця, реєстраційні дії "нових власників" скасовані:

"Як і обіцяв, тримаю на контролі ситуацію довкола «Красногірського олійного заводу». Сьогодні (10 квітня — ред.) це питання було розглянуто на комісії Міністерства юстиції України. Міністр юстиції Денис Малюська рішення комісії підписав".

Що відомо

  • В агропідприємстві ТОВ "Красногірське" про ситуацію розповіли так: "Ще вчора ми працювали у звичному режимі, доїли корів, орали поля, готували коротеньке відео про насосну станцію на нашій фермі. І сьогодні мали показати, як вона працює і поділитись з нашими друзями яка з неї користь. Та вже зранку сьогодні 17.03 на наші підприємства приїхали рейдери із величезним бажанням заволодіти майном та правами на володіння нашими підприємствами. Як виявилось, всього за одну ніч можна багато разів зробити перереєстрацію, змінити власників, а також призначити директора. І уже зранку бути з озброєною охороною на новому робочому місці".
  • 17 березня поліція отримала виклик про те, що невідомі озброєні люди зачинили працівників підприємства в адміністративній будівлі. "Нині встановлено, що людей було 12, були без зброї. Був проведений поверхневий огляд людей, оглянули автомобілі. Зброї виявлено не було. Також не було зафіксовано порушень громадського порядку. Люди, які прибули, пред’явили документи про те, що призначений новий керівник підприємства та новий власник. У спілкуванні з працівниками підприємства було встановлено, що вони заперечують те, що будь-хто змінював керівника та власника, печатка знаходиться на підприємстві. Усі виробничі процеси відбуваються. Зборів аукціонерів з приводу зміни власника не відбувалось, у зв’язку з цим було зареєстровано кримінальне провадження за фактом підроблення документів", — додав керівник поліції області В'ячеслав Гурін.
  • Як розповів в. о. керівника Черкаської обласної прокуратури Остап Сидор, за фактом події зареєстрували кримінальне провадження: "Оскільки працівники підприємства стверджували, що жодних дій щодо зміни керівництва, власника не вчинялося. Після реєстрації кримінального провадження з метою збереження майна було подано клопотання до суду про заборону вчиняти реєстраційні дії та розпоряджатися активами підприємства. Суд це клопотання задовольнив і виніс відповідну ухвалу", — деталізував Остап Сидор.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок