Гурт Rolling Stones заборонив Трампу вмикати їхні пісні на передвиборчих мітингах

Гурт Rolling Stones заборонив Трампу вмикати їхні пісні на передвиборчих мітингах

Гурт Rolling Stones заборонив Трампу вмикати їхні пісні на передвиборчих мітингах AP

Британський гурт Rolling Stones попередив президента США Дональда Трампа, що він не може використовувати їхні пісні на своїх передвиборчих мітингах, інакше вони судитимуться з ним. Про це повідомляє Rolling Stone.

У заяві юристів гурту вказано, що музиканти працюють над тим, щоб зупинити несанкціоноване використання їхньої музики. Юристи Rolling Stones повідомили передвиборчий штаб Трампа про те, що використання їхніх пісень без дозволу буде порушенням ліцензійної угоди і може бути предметом судового позову. Музиканти повідомили, що вже неодноразово зверталися до штабу Трампа, проте їхні звернення ігноруються.

На минулому тижні під час мітингу у штаті Оклахома штаб Трампа увімкнув пісню Rolling Stones “You Can't Always Get What You Want”. Ця ж пісня використовувалася кампанією Трампа під час виборів в США 2016 року.

“The Rolling Stones не підтримують Дональда Трампа”, – заявляв гурт у 2016 році.

Раніше в цьому місяці сім'я американського рок-музиканта Тома Петті (1950-2017) опублікувала лист про відмову від участі в кампанії Трампа через несанкціоноване використання його пісні “I Won't Back Down” на мітингу в Оклахомі.

У заяві, опублікованій в Твіттері, сім'я Петті заявила, що покійний артист “ніколи не захотів би, щоб його пісня використовувалася для кампанії ненависті”.

Що відомо

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше