Колонка з NLAW: в Україні створили першу в світі аудіосистему з тубуса протитанкової зброї

Колонка з NLAW: в Україні створили першу в світі аудіосистему з тубуса протитанкової зброї

Колонка з NLAW: в Україні створили першу в світі аудіосистему з тубуса протитанкової зброї
Фото: Слух

Група незалежних українських креативників tablefruit та розробник аудіосистем POTOTSKIY AUDIO створили першу у світі колонку з тубуса легкої протитанкової зброї. Перша колонка вже взяла участь в аукціоні та зібрала мільйон гривень для полку "Азов", пише "Слух".

Проєкт називається NLAW SPEAKER, такі системи продаватимуть лише через волонтерські аукціони для потреб ЗСУ. Колонка може пропрацювати до 50 годин, її вага — 39 кілограмів.

NLAW SPEAKER створили з корпусу протитанкового ракетного комплексу NLAW виробництва шведської компанії Saab Bofors Dynamics. Система має два аналогових підсилювача потужності від POTOTSKY AUDIO, вісім динаміків, розташованих по всьому корпусу, вбудований Bluetooth 5.0 з можливістю одночасного підключення двох пристроїв.

Тепер музика звучатиме дійсно нескінченно: Стас Корольов запустив "Віртуальну Кавʼярню" і збирає гроші для ЗСУ

"Роздобувши свій перший кейс від NLAW, що розніс ворожий танк, звільняючи Київщину, ми почали втілювати шалений план у реальність. Реалізувати такий складний технічно продукт могла лише одна людина в Україні — Віталій Потоцький з POTOTSKIY AUDIO", — коментують у tablefruit.

Ще на стадії проєктування колонку хотіли придбати іноземці, військові та меломани. Але замість того, щоб продати одну колонку один раз, tablefruit планують віддавати їх волонтерським аукціонам.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок