У Луцьку призупиняють опалювальний сезон. Можливі перебої з гарячою водою

У Луцьку призупиняють опалювальний сезон. Можливі перебої з гарячою водою

Доповнено

З 10 квітня у Луцьку призупиняють опалювальний сезон у зв'язку з теплими погодними умовами. Можливі перебої з гарячою водою, – повідомили у Державному комунальному підприємстві "Луцьктепло".

Враховуючи стійке потепління та корегування доведених на квітень лімітів природного газу та з метою забезпечення надання послуги з постачання гарячої води до кінця місяця, було прийняте рішення про призупинення опалювального сезону 2022-2023 років на території Луцька, – йдеться у повідомленні на сайті підприємства.

Під час переходу системи теплопостачання із зимового на літній режим роботи, в деяких будинках можлива тимчасова відсутність гарячої води.

Підприємство "Луцьктепло" резервує можливості надання опалення лікарняним закладам із лежачими хворими при потребі та за зверненням адміністрації.

Що відомо

  • Станом на 20 березня опалювальний сезон у Луцьку тривав. Призупиняти його не збиралися. А вже з 23 березня його тимчасово призупинили через допустимий температурний режим і сприятливі для цього погодні умови.
  • Раніше у Луцькій міській раді повідомляли, що виконавчий комітет ухвалив рішення про призупинення опалення у разі береження середньодобової температури вище +8 градусів за Цельсієм протягом трьох діб підряд.
  • 20 жовтня 2022-го в обласному центрі розпочали подачу теплоносія у лікарні громади та обласного підпорядкування, які обслуговуються державним комунальним підприємством "Луцьктепло".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок